ארון קרטר נמצא מת בביתו אתמול (שבת) בגיל 34. מאז לכתו רץ סרטון בטיקטוק שלכאורה קרטר צילם יום לפני מותו, שבו חושף שבתקופה האחרונה עבד על תוכנית טלוויזיה על חייו ושהספיק להיפגש עם צוות מקצועי לעבוד עליה. 

"אח שלכם הולך לטלוויזיה, הייתה לי פגישה נהדרת עם הצוות של תוכנית הטלוויזיה שאני אעשה", אמר בסרטון ובנאדם נוסף שהיה לצידו נשמע אומר: "לא יכולים לספר עוד כל כך הרבה אבל יצרנו תוכנית טלוויזיה עליך וזה כל מה שהמעריצים צריכים לדעת".

המעריצים הרבים שהגיבו לסרטון אמרו כי קרטר נראה "עצוב, מותש. אם מקשיבים, הקול שלו נשמע שטוח, והעיניים שלו מספרות המון. הוא לא נראה מתרגש מהתוכנית טלוויזיה, הוא נראה כאילו התישו אותו. יהי זכרו ברוך", בנוסף, רוב המגיבים הסכימו שאולי מדובר בסרטון האחרון שאי פעם צילם, אבל בטוח הוא לא צולם ביממה לפני מותו: "זה לא צולם ביום שלפני. השיער שלו היה ארוך יותר".

חלק מהמעריצים סברו שהסרטון שרץ בטיקטוק הוא מתוך אינסטגרם לייב שהזמר עשה לאחרונה, וחלקם חשבו שמי שמדבר לצידו של ארון הוא ספנסר פראט, יוצא תוכניות ריאליטי שונות בארצות הברית, חבר קרוב של ארון שלדברי המעריצים, היה עולה איתו לאינסטגרם לייב רבות. יומיים לפני מותו השניים העלו טיקטוק משותף בו שיחקו במשחקי מחשב. יש לציין שבסרטון המתואר קרטר נשמע פונה לבחור אחר, אך אלו השערות המעריצים. 

כאמור ארון, אחיו הצעיר של ניק קרטר מלהקת "הבקסטריט בויז" הלך אתמול לעולמו כשנמצא באמבטיה מלאה מים, מסיבות שעוד טרם התגלו והמקרה תחת חקירה. קרטר התמודד בעשור האחרון בעיקר עם התמכרות למשככי כאבים, ודיבר לא פעם על מצבו הנפשי הרעוע. ב-2017 נכנס למכון גמילה, ממנו יצא אחרי שבועיים. ב-2020 התלונן במשטרה שבת זוגו מלאני מרטין מכה אותו וחודש לאחר מכן השניים בישרו שהם בהריון. לצערם, מרטין עברה הפלה טבעית שבועיים לאחר מכן.