סערה בצ'ילה: אחת הלהקות הגדולות ביותר שהשתתפו בסוף השבוע בפסטיבל המוזיקה הגדול במדינה (Viña del Mar) הייתה להקת מארון 5. חברי ההרכב האמריקאי התארחו באירוע הנצפה לצד עשרות אמנים מובילים מתעשיית המוזיקה הלטינית, והופעתם הפכה למצופה ביותר אצל באי הפסטיבל.

למרות זאת, מתברר שההופעה של חברי הלהקה גררה תגובות זועמות מצד הצופים שענו שסולן ההרכב, אדם לוין, התייחס בזלזול לקהל והתנהל באופן לא מקצועי על הבמה, אחרי שבין היתר הוא כינה את הנוכחים בקהל "מפלצות", ואמר שהם פוגעים באמנים שעולים להופיע בפניהם.

כלי התקשורת הרבים שסיקרו את ההופעה ציינו שחברי ההרכב עלו לבמה באיחור של כחצי שעה, כשמי שחיכו להם מלבד 20 אלף הצופים שהגיעו למקום, היו גם מאות אלפי אנשים שצפו מביתם בהופעה ששודרה במספר ערוצים בכל רחבי אמריקה הלטינית.

View this post on Instagram

While we can’t always make up for our past, we can absolutely try our best to learn from it...thank you Chile for giving me the opportunity to grow. And to share some amazing memories that we will never forget. ❤️

A post shared by Adam Levine (@adamlevine) on

בהודעה שפרסם בעקבות הסערה נגדו ברשתות החברתיות, כתב לוין: "אם להיות כנה, היו כמה דברים שעצרו אותי אתמול בלילה ונתתי להם להשתלט עליי. זה השפיע על ההתנהגות שלי על הבמה, דבר לא מקצועי שאני מצטער עליו. אני מתמודד עם הרבה ולפעמים קשה לי להסתיר את הקשיים. אכזבתי אתכם ואני מתנצל על כך מעומק ליבי".