למרות שניסה להימנע מלייצר כותרות מאז שהחל לנהל את מערכת היחסים עם ביונסה, ג׳יי זי הסתבך בכמה שערוריות ענקיות במשך השנים.

הגדולה שבהן היא כמובן הבגידה שלו בקווין בי, ועל אותה תקרית בי וג'יי סיפרו באלבומים שהוציאו מאז, ובשיריו הראפר התנצל בפני אשתו ואם ילדיו, בעוד שהיא איימה לעזוב אותו אם אירוע דומה יקרה פעם נוספת.

לפי דיווחים של כלי התקשורת בארצות הברית, צמד הכוכבים מתמודדים בימים האחרונים עם סערה חדשה שעלולה לפגוע במשפחת קרטר אחרי אישה בת 28 בשם לאטישה מייסר טוענת שהיא בתו של הראפר ומספרת שבמשך כל חייה בני משפחתה ניסו ליצור איתו קשר כדי לאחד ביניהם.

לדבריה, דודתה שידכה בין אמה לג'יי זי בתחילת שנות ה-90, אז הראפר היה בתחילת דרכו המוזיקלית. השניים יצאו במשך שבועות ספורים ולאחר מכן הקשר ביניהם נותק.

קרוביה של לאטישה, שנולדה וגדלה בעיר קיימברידג' שבמרילנד, ניסו ליצור קשר עם חברת התקליטים של ג'יי זי וליזום מפגש, אך בכל פעם קיבלו סירוב. בפוסט שהעלתה לפני כשבועיים, לאטישה שיתפה תמונה של ג'יי זי לצד תמונה של אמא שלה, ליסה.

View this post on Instagram

‘Meet The Parents’ My parents Shawn and Lisa in 1990. #jayzfirstdaughter #istandwithlateasha

A post shared by Miss REASONABLE DOUBT (@jayzfirstdaughter) on

ג'יי זי הכיר את ביונסה לקראת סוף שנות ה-90 אז היא הפכה לכוכבת בזכות להקת הבנות המצליחה דסטניז צ'יילד, והשניים החלו לצאת באופן רשמי בתחילת העשור הראשון של שנות ה-2000 ונישאו זה לזו ב-2008.

לזוג שלושה ילדים (בלו-אייבי, רומי וסיר) והונם המשותף מוערך בכמיליארד וחצי דולר. הראפר עצמו טרם התייחס לטענות של אותה אישה שמספרת שהוא אביה, וגם לא ברור איך תגיב ביונסה לשערוריה החדשה. אנחנו כמובן מבטיחים להמשיך לעקוב.