ג'רי האליווול באולפן (צילום: טוויטר)
סטריפ גירל. ג'רי האליוול | צילום: טוויטר

אנחנו רגילים לראות תמונות חשופות של כוכבות צעירות בשנות ה-20 לחייהן כמו ריהאנה וליידי גאגא על בסיס שגרתי (את גאגא קצת פחות, מאז העלייה במשקל), אבל תמונות חשופות של זמרת בת 40 עם גוף מהמם - זה כבר עניין אחר (מדונה בת ה-53 לא נחשבת, היא לא אנושית בעניין הגוף). זה קורה עם הזמרת הבריטית ג'רי האליוול, חברת להקת ה"ספייס גירלס", שכונתה "סקסי ספייס" וחזרה לכותרות כמו שאר בנות הלהקה עם מופע הנעילה של אולימפיאדת לונדון.

כעת האליוול שבה לאולפן ההקלטות כדי להקליט חומרים לאלבום הסולו הרביעי שלה. לצורך כך היא עושה כל מה שהיא יכולה כדי לקדם את עצמה, וזה כולל הורדת חולצה, הצטלמות עם חזייה בלבד וציוץ התמונה בטוויטר הפרטי כדי למשוך תשומת לב.

בתמונה נראית האליוול, שכיום היא כבר אמא לילד, כשפניה מוסתרות ואת החזה שלה עוטפת חזיה בלבד, מה שכמובן יגרור ביקורות על החפצת גוף האישה. מתחת לחזה מתגלה בטן שרירית למדי, מה שאומר שגם בגיל 40 האליוול שומרת על כושר באדיקות. סחתיין.

לתמונה היא הוסיפה טקסט: "הוזהרתי שלא להפיץ את התמונה, אבל הנה זה בא - לוהטת באולפן, זה נראה כאילו שקייט בוש הורידה את החזייה שלה". מה הקשר לקייט בוש שמורידה חזיה - להאליוול התשובות. על האלבום המתקרב היא אמרה: "אני מאוד נרגשת. אני עושה מאסטרינג לאלבום שלי ושמחה שקריירת הפופ שלי חוזרת".

טקס הנעילה (צילום: Julian Finney, GettyImages IL)
סקסי ספייס. ג'רי האליוול בהופעת הספייס גירלס בטקס הנעילה של אולימפיאדת לונדון | צילום: Julian Finney, GettyImages IL

האלבום החדש של ג'רי האליוול צפוי להיקרא " Putting On The Bling". שיר אחד ממנו, בשם " Phenomenal Woman", כבר נחשף באוקטובר האחרון, כאשר האליוול ביצעה אותו במופע למען חקר סרטן השד.

עם האלבום החדש מקווה האליוול להצליח יותר מאשר בפעם הקודמת, באלבום "Passion" משנת 2005, שהגיע רק למקום ה-41 בבריטניה. עם זאת היא מכרה משלושת אלבומיה הראשונים 6 מליון עותקים.

אגב, אף אחת מבנות ה"ספייס גירלס" שניסתה קריירת סולו, כולל ויקטוריה בקהאם, אמה בנטון, מל בי ומל סי, לא הצליחה לשחזר את ההצלחה הפנומנלית שהיתה להן במסגרת ההרכב, שהפך למותג בינלאומי.

מי שעוד ניסתה לנצל את מומנטום האיחוד באולימפיאדה היא מל סי, שהוציאה לאחרונה את האלבום "Stages" וכללה בו דואט מסקרן עם אמה בנטון בשם "i know him so well".