ב-15 השנים האחרונות ארון קרטר הגיע לכותרות בעיקר בגלל השערוריות השונות בהן הסתבך. לאחרונה הוא עשה זאת פעם נוספת עם סרטון שהעלה לרשת וגרר ביקורות חריפות נגדו מצד מעריצים וארגונים למען בעלי חיים.

אתרים בחו"ל מדווחים כי הזמר בן ה-31 הציע למכירה את הכלב שאימץ לאחרונה מבית מחסה לבעלי חיים בלוס אנג'לס. בקטע הווידאו שהעלה לרשת, ארון מספר על הכלב החדש שלו: "זה החבר החדש שלי. דרך אגב, אם לא אצליח לטפל בו, אני הולך למכור אותו. הוא בן 10 חודשים ועולה 3,500 דולר".

View this post on Instagram

UPDATE - We are working on this situation. Thanks to all for your concern. CHECK THIS OUT! The awesome and talented @aaroncarter stopped by the care center today and fell in love with our little meathead, Mighty! Thank you for adopting, Aaron! We’re glad Mighty gets to hang out with the flyest kid on the block! Happy tails, baby boy! We love you!  . . . #lancasteranimalcarecenter #adopt #adoptdontshop #adoption #adoptme #savealife #bulldog #bulldogs #dog #cute #love #sweet #amazing #rescue #rescuedismyfavoritebreed #aaroncarter #daccares #bulldogsofinstagram #paw #paws #adoptingsaveslives #believeinshelterdogs

A post shared by Lancaster Animal Care Center (@lancasteranimalslaco) on

רבים מהצופים הגיבו בזעם לסרטון וטענו שכוכב הילדים לשעבר משתמש בשמו כדי להרוויח כסף רב ממכירת בעל החיים. בין התגובות הבולטות הייתה זו שכתבה מעריצה של קרטר: "הוא מאמץ כלבים ממקלטים ומספר שהוא מטפל בהם במסירות, אבל במקום זאת הוא מוכר אותם לאחרים עבור רווח עצום כי הם היו שייכים ל'ארון קרטר'".

בעקבות המתקפה נגדו ברשת ביומיים האחרונים, קרטר העלה אתמול פוסט בו ניסה להסביר שלא התכוון לעניין המכירה ברצינות. בין היתר הוא כתב: "אני חושב שזה מחריד שאני אפילו צריך להסביר את עצמי. חילצתי כלבים רבים ומצאתי בתים לכלבים רבים. מה שאמרתי בסרטון באינסטגרם היה בצחוק. תחפשו כלב אחד שאימצתי ומכרתי בכסף, תנסו להוכיח. אני בן אדם טוב ומגיע לי כבוד".