ג'ניפר לופז גטי (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
"כולם עושים את זה". ג'יי לו | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

פרשת הפלייבק של ביונסה שמזעזעת את אמריקה גוררת תגובות מגוונות בארצו של הדוד סם. ג'ניפר לופז, שמתחרה מול ביונסה על קהלי מעריצים חופפים, התארחה בתוכנית הלילה של ג'ון סטיוארט ואמרה שהיא מבינה למה בחרה ביונסה לשיר עם פלייבק את ההמנון האמריקני בטקס ההשבעה של הנשיא ברק אובמה

"אני חושבת שצריכים לרדת מהגב של ביונסה", אמרה, "לפעמים קורה שאתה נמצא באתרי הופעות מסוימים, איצטדיונים מסוימים ויש חומרים שמוקלטים מראש, כי אתה הולך לקבל מכת סאונד נגדית מהדהדת. אז אתה יודע, לפעמים זה קורה, כל הפרפורמרים הגדולים עושים את זה מתי שהוא", אמרה ג'יי לו, ונתנה כדוגמה את וויטני יוסטון המנוחה.

ארית'ה פרנקלין הותיקה, אחת הזמרות הגדולות בהיסטוריה והמלכה-האם של זמרות הנשמה באמריקה, הגנה גם היא על ביונסה: "זה מצחיק. מזג האויר שם היה קר, ולרוב הזמרים זה לא מזג אוויר טוב כדי לשיר. כששמעתי את זה פשוט 'התמוטטתי'. חשבתי שזה מאוד משעשע. אבל היא עשתה עבודה מצוינת עם הפלייבק".

מי שעוד מצטרף למגינים על ביונסה הוא סטיבן טיילור, סולן להקת "אירוסמית'" ולשעבר החבר של לופז לשולחן השופטים ב"אמריקן איידול". "ביונסה כל כך לוהטת, שהיא יכולה לעשות מה שהיא רוצה", אמר טיילור. "בואו נהיה רגע אמיתיים, הדברים האלה נופחו מעבר לכל פרופורציה".

הזמרת מיילין קלאס הוסיפה: "לא מבינה מה הבעיה לעשות ליפ-סינק להקלטה של הקול שלך עצמך, זה לא בדיוק מילי ונילי", בהתייחסות כמובן לצמד הפופ שזיים בשנות ה-90' אלבומים שלמים.

אגב ג'ניפר לופז, הכוכבת הלטינית הקליטה דואט חדש עם זמר הטנור האיטליקי אנדריאה בוצ'לי לאלסום החדש שלו. מדובר בגרסה חדשה לשיר הספרדי המפורסם “Quizás, Quizás, Quizás” (“אולי אולי אולי”), שמספר סיפור אהבה על שני בני זוג, אחד שמחזר והשני שאף פעם לא נותן לו תשובה חיובית.

 

אדל תשיר את "סקייפול" בטקס האוסקר

אדל זוכה בגולובוס הזהב (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
תנשק עוד פסלון? אדל ב"גלובוס הזהב" | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL
אחרי שזכתה ב"גלובוס הזהב" עם השיר "Skyfall", שיר-הנושא של הסרט החדש בסדרת סרטי ג'יימס בונד, מועמדת אדל גם לפרס האוסקר היוקרתי, פרס האקדמיה האמריקנית לקולנוע, בקטגוריית "שיר הנושא הטוב ביותר מתוך סרט".

בטקס החגיגי, שיערך ב-24 בפברואר בלוס אנג'לס, צפויה אדל לשיר "Skyfall" בהופעה חיה (וללא פלייבק), כך פרסמו מארגני הטקס. תהיה זו ההופעה הגדולה הראשונה של אדל מאז הניתוח במיתרי הקול שעברה בשנה שעברה וכמובן ההופעה הראשונה שלה מאז לידת בנה.

מולה ומול "סקייפול" מתמודדים על האוסקר השירים "Everybody Needs a Best Friend" מהסרט "טד", "Before My Time" מהסרט "Chasing Ice", השיר "Pi's Lullaby" מהסרט "חיי פיי" ו"Suddenly" מהסרט "עלובי החיים".