בלילה שבין חמישי לשישי ג'סטין ביבר קיים את הופעת הסטרימינג המיוחדת שלו לכבוד השנה החדשה, ובמהלך המופע הוא שר ורקד את כל הלהיטים האהובים שלו; מ-"Love Yourself" האיקוני ועד ל-"Holy" שהשתחרר לפני כמה חודשים, אבל ההפתעה הגדולה ביותר הגיעה בסיום המופע, כשביבר הופיע עם "Anyone" - שיר חדש אותו חשף במופע הווירטואלי לראשונה.

בקליפ של השיר, שהתפרסם מיד אחרי, ביבר מגלם מתאגרף, ולטובת הצילומים הוא היה צריך להעלים את הקעקועים שמכסים את פלג הגוף העליון שלו. אבל מה קרה כשהזמר העלה לחשבונות הסושיאל שלו סרטון "מאחורי הקלעים" בו הוא לבוש בתחתוני בוקסר לבנים בלבד עם תיעוד של מחיקת הקעקועים ואיפור גופו? ובכן היה משהו אחד ספציפי מאוד שתפס את תשומת ליבם של המעריצים.

מעריציו חדי העין של ביבר שמו לב ל"בליטה המשמעותית" שמככבת בסרטונים, ונמצאת בדיוק איפה שאתם חושבים - ואם נראה לכם שהם התכוונו להבליג על הסיפור הזה ולתת לו לעבור לסדר היום - אתם טועים כמובן.

"אני ממש מנסה לא להסתכל", ציין אחד המעריצים בתגובות לסרטון. "להגנתי אגיד שזה פשוט מסתכל עליי יותר מאשר אני עליו", טען מעריץ אחר, ומעריץ שכינויו @thegaypayne כתב: ש"ג'סטין ביבר לא משאיר שום מקום לדמיון".

אגב, אם מישהו מהעוקבים שלו פספס במקרה את "האירוע" ולא הבין כל כך על מה כולם מדברים, אז כמובן היו גם את התגובות הישירות יותר, מתוכן הכי אהבנו את "סגור את הרגליים" או "תוריד את הקלווין קליין האלה, אל תהיה ביישן", שגררה התלהבות משאר המעריצים וגרפה יותר מ-500 לייקים.

נכון לעכשיו ביבר עצמו עוד לא הגיב למעריציו, אבל כמו שכבר למדנו בעבר, לא מדובר בבחור ביישן, וסביר להניח שהוא תכנן היטב את המהלך וחזה את התגובות שלא איחרו לבוא. אנחנו כמובן, לא שופטים אותו, ולגמרי בעד מה שעושה לו טוב, ולהיילי כמובן.