בסוף השבוע שחרר הראפר הפורטוריקני רסידנטה את אחד השירים (והקליפים) הכי מדוברים כרגע בתעשיית המוזיקה.

המוזיקאי יוצא להקת Calle 13 הוציא את שירו החדש, "Antes Que El Mundo Se Acabe" ("לפני שייגמר העולם" בתרגום חופשי), יחד עם קליפ בן 7 וחצי דקות המציג 113 כוכבים מתעשיית הבידור העולמית שמתנשקים עם בני ובנות הזוג שלהם.

את השיר המיוחד כתב רסידנטה (רנה חואן פרז) בזמן שהוא מסתגר בביתו, ובראיון שהעניק בעקבות צאת השיר, הוא סיפר: "הייתי בדיכאון בגלל חוסר הוודאות שהגיעה עם הקורונה, וכתיבת השיר הייתה תרפיה עבורי".

בין עשרות משתתפי הקליפ, אפשר למצוא גם את השחקן האמריקאי בן אפלק, שחקן הכדורגל הארגנטינאי ליונל מסי והזמר הלטיני המצליח באד באני.

View this post on Instagram

@residente ¡Aquí #PuertoRico y #Syria representando! Hermano, gracias por hacernos parte del mensaje. ¡Que hermosa letra! #antesqueelmundoseacabe#lgbtq

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

אחד הרגעים הכי מדוברים בקליפ הוא ללא ספק רגע הנשיקה של הזמר ריקי מרטין עם בן זוגו ב-6 השנים האחרונות, חואן יוסף, כשאת הנשיקה שלהם צילמו השניים בביתם שבקליפורניה, שם הם העבירו את החודשיים שחלפו מאז שהוטל הסגר בעקבות התפרצות נגיף הקורונה במדינה.

ריקי מרטין החל לצאת עם הצייר הסורי-שוודי בשנת 2014, כ-4 שנים לאחר שיצא מהארון האופן רשמי, והשניים נישאו זה לזה ב-2017 וכיום הם מגדלים יחד ארבעה ילדים. אחת הסיבות שבגללה הרגע של מרטין (יליד פוארטו ריקו) ובן זוגו זכה לסיקור כה רחב הוא בעיקר בעקבות האמירות הלהט"בופוביות והמיזוגניות של מושל המדינה, ריקרדו רוסלו, לפני כשנה.