ריהאנה שוב חושפת יולי 2013
ביונסה כעוסת כי ריהאנה שוב חושפת

לא מזמן הזהיר ג'יי זי את ריהאנה לקחת את עצמה בידיים ולהפסיק עם השטויות - המנטור של הכוכבת חשש שהיא מאבדת את הקריירה שלה עם האיחורים להופעות וההתנהגות על הבמה ומחוצה לה. אבל ריהאנה, שכידוע לא רואה בעצמה מודל לחיקוי עבור אף אחד, ממשיכה עם ההתנהגות הבעייתית, כולל השתכרות בפולין, חשיפת מבושיה על הבמה ועוד כהנה וכהנה פרובוקציות.

מי שכרגע מנסה לקחת על עצמה את תפקיד "אילוף הסוררת" היא אשתו של ג'יי זי, ביונסה נואלס, הכוכבת שעד כה ראתה את עצמה כמעין "מנטורית" של ריהאנה, עבה אחריה צומחת לידה, עודדה אותה, וכעת, אולי, מרגישה מאוימת מכיוונה, ואולי באמת דואגת לה. מקורבים לביונסה צוטטו באתרים אמריקניים כמי שאמרו למגזין "נשיונל אינקווירייר": "ריהאנה הפכה את עצמה לשק של זבל, כמי שנחשבת מכורה לסמים, ו'פרוצה' שמחפשת תשומת לב".

"ביונסה חשה שהיא עבדה קשה מאוד כדי להעלות את כוחן של נשים", מצוטט המקור, "עכשיו זה נראה כאילו ריהאנה, שחופנת את המפשעה שלה בהופעות, מבטלת חלק גדול מהעבודה שביונסה עשתה כל השנים". אותו גורם הוסיף: "ביונסה חושבת שריהאנה מתנהגת בצורה ממש זנותית, וזה גורם לה לרצות להקיא".

עוד נחשף שאחרי הופעה באמסטרדם, שבה ריהאנה דחפה את המיקרופון אל בין רגליה, כדי לעורר תגובה מצד הקהל - היא זכתה לשיחת הבהרה מביונסה, שכעסה עליה, במיוחד על זה שריהאנה מאחרת בשעות שלמות להופעות של עצמה. מבחינת ביונסה זה, לכשעצמו, מהווה בעיה גדולה מאוד - לפי איך שהיא מאמינה שזמרת צריכה להתנהג. על הרבה דברים אפשר "להחליק", אבל מקצוענות זה לא אחד מהם, כך נאמר.

עכשיו רק נותר לראות איך ריהאנה תתייחס להערות האלה של ביונסה - האם היא תמשיך לעשות מה שבא לה, או שתיקח את עצמה בידיים. ההימור שלנו: עד להופעה בישראל ב-22 באוקטובר משהו אצלה עוד ישתנה, לטובה או לרעה.

ביונסה בסופרבול (צילום: Chris Graythen, GettyImages IL)
ריהאנה, נראה אותך לא מקשיבה לה. ביונסה | צילום: Chris Graythen, GettyImages IL

>> המפיק: "אני לא יכול להגיד אם psy יגיע או לא"