שמועות על אלבום חדש של ביונסה מציפות את הרשת, ובכן, מאז שהיא החליטה שהיא לא מודיעה על אלבומים ופשוט מוציאה אותם בהפתעה. הן כמובן התחזקו כשיצא השיר "Formation", שגם אליו אף אחד לא ידע להתכונן. אז עכשיו היא נותנת לנו לפחות טיזר קטן, כדי שנוכל לדאוג שכתב מערכת יהיה ער ומול המחשב: אמש העלתה סרטון של 20 שניות (תודה באמת) לעמודי האינסטגרם והיוטיוב שלה. 

בסרטון, שצפייה בו קצרה מקריאת הפסקה הזו, ביונסה בצמות ולבושה במעיל פרווה. היא נשענת אחורה באיטיות ולוחשת “What am I gonna do love, what am I gonna do?” (בתרגום חופשי "מה אני הולכת לעשות אהובי, מה אני הולכת לעשות?"). ואז מופיעה כתובית: "Lemonade" ותאריך השידור (שבת 23 באפריל, ב-HBO). זה הכל.

בהנחה והיא התכוונה אלינו ב"מה אני הולכת לעשות אהובי?", היינו ממליצים קודם כל להיות יותר ברורה. לעולם כרגע יש צרות מאוד גדולות על הראש, והוא לא יכול לשאת את חוסר הוודאות הזו. האם זה קליפ חדש? אלבום שלם? סרט של קליפים? הופעה? אירוח מפתיע ב"בנות" (עם שיר הפתיחה "Who Run The World? Girls")? נותר לנו רק לחכות ולשרוד את ליל הסדר. בכל מקרה מסתבר שהרמזים היו כבר מזמן, והיא החלה להעלות באופן חשוד תמונות עם לימונים. הנה כמה מהחודשים האחרונים:

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on


A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on