ב-15 השנים שעברו מאז הפריצה שלה לתעשיית המוזיקה עם הלהיט "Pon De Replay", ריהאנה הפכה לאחת מכוכבות הפופ המצליחות ביותר בכל הזמנים.

היא כבשה את המצעדים עם עשרות להיטים, שיתפה פעולה עם הכוכבים הגדולים של התעשייה ומכרה יותר מ-250 מיליון עותקים מאלבומיה, ובכך עקפה אמנים כמו ביונסה, מריה קארי, וויטני יוסטון, פינק פלויד וקווין.

את ארבע השנים שעברו מאז צאת אלבומה האחרון, "Anti", ריהאנה הקדישה לבניית מותג האופנה והיופי שלה, שהכניס לכיסה מאות מיליוני דולרים. ההצלחה בענף גרמה לרבים ממעריציה לחשוש שהזמרת החליטה לנטוש את הקריירה המוזיקלית שלה, ובחודשים האחרונים מקורבים לרירי הכחישו את הדברים והסבירו שהיא עובדת על אלבום הקאמבק שלה, אותו היא צפויה להוציא בחודשים הקרובים.

לפני מספר ימים גורם בחברת התקליטים של ריהאנה, 'רוק ניישן', סיפר שבשנים האחרונות הכוכבת אספה חומרים שיכולים לספק מספר אלבומים חדשים, ושמצב החירום שהגיע בעקבות התפרצות נגיף הקורונה גרם לה לזרז את תהליך העבודה על הקאמבק המוזיקלי.

"לריהאנה יש יותר מ-100 שירים שהוקלטו והופקו במלואם", סיפר אותו מקור, "היא גם מחזיקה בכמות אדירה של מילים ולחנים, שירים לא גמורים שהיא שוקלת להכניס לאלבום הבא שלה. היא מתקשה לבחור את השירים הנכונים עבור הרכבת האלבום ומבינה שהמעריצים שלה מצפים להרבה ממנה, עכשיו כשהעולם נמצא במשבר. ריהאנה משקיעה מאמצים רבים כדי להוציא מוזיקה חדשה מהר מהמתוכנן".

בסוף השבוע האחרון היא הוציאה את השיר הראשון שלה מזה שלוש שנים, "Believe It" - שיתוף פעולה עם הראפר פארטי-נקס-דור, שמקדם את אלבומו החדש, ורבים מהמעריצים מאמינים שמדובר בהכנת הקרקע לקראת החזרה הגדולה שלה לתעשיית המוזיקה.

View this post on Instagram

Believe it!! @partynextdoor album live!!!

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on