במהלך השבועיים האחרונים הזמרת מישל וויליאמס (37) זכתה לתמיכה רבה מצד מקורביה ומעריציה. חברת הדסטיניז צ'יילד, שחשפה בפני הציבור את ההתמודדות ארוכת השנים שלה עם בעיות נפשיות, פנתה לאחרונה לקבלת סיוע רפואי. אתמול היא העלתה פוסט מיוחד לאינסטגרם, בו היא מודה על העזרה והאהבה שקיבלה לאחרונה.

Thank you ALL sooooooooooooooo much for every message of love and support sent! My family, friends and fiancé have been AWESOME! Sitting here reflecting on the past two weeks. I had no plans of what I was going through being public BUT now that it is I have a made an even BIGGER commitment to the mental health awareness area. So many people are suffering, hurting, hopeless, lost and don’t see a way out but there is. Depression sucks, but my faith in God and my commitment to doing the work to stay well is my way out! You have to do the work even when you’re tired and feel the heaviness. Take one step at a time! Don’t overwhelm yourself. If you can just get up out the bed and brush your teeth and shower.....DO IT. For people dealing with depression , that is a HUGE step! Now don’t be depressed AND stinky.....pick a struggle!  (y’all know I had to add some humor) Anyhoo.....I love you all very much! Talk soon!  (yes I need a fill and my roots need to be flat ironed....bye.....I haven’t lost my humor)  Oh......Miss Tina cooked a HUGE meal for me the other night too, I just wanted to make y’all jealous!

A post shared by Michelle Williams (@michellewilliams) on

"תודה לכולכם על ההודעות הרבות והתמיכה שנשלחו. בני המשפחה שלי, החברים שלי והארוס שלי היו מדהימים", היא כתבה בפוסט, אליו צירפה תמונה שלה בה היא עונדת את טבעת האירוסים שלה. "התמונה הזאת משקפת את השבועיים האחרונים. לא היו לי תכניות להפוך את המאבק שלי לציבורי, אבל עכשיו כשזה המצב, יש לי מחויבות גדולה יותר למודעות על בריאות הנפש. כל כך הרבה אנשים סובלים, כואבים, מרגישים אבודים וחושבים שאין פתרון, אבל יש. דיכאון זה דבר מבאס, אבל האמונה שלי באלוהים והמחויבות שלי לנסות לשפר את מצבי הן הדרך שלי החוצה".

 מקורבים לביונסה וקלי רולנד (חברותיה של מישל ללהקה המצליחה) מספרים שברגע ששתי הכוכבות שמעו על מצבה של ווילאימס הן פנו אליה וניסו לתמוך בה. אותו מקור הוסיף: "ביונסה וקלי מאוד עצובות מאז ששמעו על המאבק של מישל בדיכאונות ועל התקופה הקשה שעברה עליה וגרמה לה לפנות לעזרה מקצועית".