אבריל לאבין הופעה (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
צרחה. אבריל לאבין | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

אבריל לאבין הותקפה שלשום על הבמה בברזיל באמצע הופעה. זה קרה כשהזמרת התחילה לבצע קאבר לשיר "Fix you" של להקת קולדפליי כשהיא יושבת על הפסנתר - בחורה מהקהל התפרצה לבמה ודחפה אותה. לאבין, שהגיבה בצרחה, הצליחה שלא ליפול, מה שמנע תוצאה לא נעימה ביותר, כיוון שליפול מפסנתר זה לא כל כך נעים.

לא ברור מה רצתה ממנה המעריצה התמהונית, שהצליחה לטפס לבמה, הצליחה לתפוס את אבריל, להביל ולהביך אותה. אחרי שאבריל צעקה ברגע התקיפה הגיע אחיה מאט, שמשמש גם כשומר הראש שלה, וגר את המעריצה החצופה מהבמה. אבריל התעשתה ולפני שהמשיכה במופע אמרה לקהל: "We Still Love You Brazil, Its all good".

אבריל לאבין צפויה להופיע בהמשך השבוע בטקס "Teen Choice Award".

כריסטינה אגילרה בדרך לדואט עם אמינם?

אין תמונה
תתגבר על ההשפלה. כריסטינה אגילרה

שמועות סביב שיתוף פעולה בין הראפר אמינם לבין כריסטינה אגילרה כהמשך לאלבומה האחרון "Bionic". לפי פרסומים השניים מתכוננים לאחד כוחות כדי לבצע שיר חדש. כל זאת על רקע ההשפלה שהשפיל אמינם את כריסטינה לפני 11 שנים בלהיט הענק שלו "The Real Slim Shady".

מקורות מקורבים מסרו: "כריסטינה יודעת שאחרי האלבום האחרון היא חייבת לעשות משהו מיוחד כדי שהקהל יתעניין שוב במוזיקה שלה. השיר הזה הוא 'קילר' והוא מיועד להיות להיט היסטרי כלל-עולמי אם אכן יצא כסינגל, שזה בדיוק מה שכריסטינה צריכה. היא לא יכולה לחכות עד הוצאת אלבום שלם כדי להוכיח עצמה מחדש".

בתקופה בה מתחרות מולה כוכבות-על כמו ריהאנה, ביונסה, ליידי גאגא ובריטני ספירס, אין ספק שאגילרה חייבת לעשות משהו ממש קיצוני בשביל לחזור לעצמה.

בלינק 182 בקליפ חדש שכולו מחווה לקהל הנאמן

שלישיית הפאנק-פופ בלינק 182 ערכה קליפ לשיר "Up all night", הסינגל החדש שלהם, שמורכב כולו מקטעים שאספו מהיוטיוב. מדובר ב'פאזל' של קטעים בהם מעריצים של השלישייה השתמשו במוזיקה שלהם ללא רשותם.

הסרטון נפתח במסר הבא: "כדי לעזור לנו להשיק את הסינגל הראשון מזה שמונה שנים, AT & T(מערכת לאיתור טלפונים) עזרה לנו לחפש ביוטיוב כל חומר שבו מעריצים, השתמשו במוזיקה שלנו ללא רשות והחלטנו לתגמל אותם. הסרטון הבא הורכב מכל הסרטונים שנמצאו".

"Up all night", מופיע באלבומם החדש של הבלינקים "Neighborhoods" שקוטע הפוגה ארוכה מאז 2003. הוא צפוי לצאת ב-26 בספטמר הקרוב, כשרשימת השירים טרם פורסמה.