הזמרת האמריקאית שזכורה לרעה לציבור הישראלי לאחר שביטלה את ההופעה בישראל - עושה זאת שוב. הפעם הביטול הוא מאסיבי ודרמטי יותר, מכיוון שדל ריי נאלצה לבטל מהיום למחר לא רק הופעה אחת - אלא טור שלם של הופעות באירופה. הסיבה הפעם לביטול לא קשורה כלל לפוליטיקה, אלא למחלה מסתורית שגרמה ללנה לאבד את קולה.

לנה דל ריי
לנה דל ריי | צילום: מעמוד האינסטגרם lanadelrey

הזמרת בת ה-34 ציינה בהצהרה רשמית: "אני מצטערת לאכזב את כולם ברגע האחרון אבל המחלה הזאת הפתיעה אותי וגרמה לי לאבד לחלוטין את הקול. הרופא המליץ על 4 שבועות של מנוחה נכון לעכשיו. אני שונאת לאכזב את כולכם אבל אני חייבת להחלים. אוהבת לנה".

לנה דל ריי
לנה דל ריי | צילום: David Wolff - Patrick, GettyImages IL

הטור כלל 8 הופעות ברחבי היבשת והיה אמור להתחיל מחר באמסטרדם ולהסתיים בקלן שבגרמניה ב-3 למרץ, אך לאור החדשות הרעות כל ההופעות בוטלו והקהל המאוכז יצטרך לבקש את כספו בחזרה.

View this post on Instagram

Blooming thriving cooking planting stewing moonsun bathing #stayingwild @yourgirlchuck

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

למרות הביטול, התאריכים המקוריים עדיין רשומים באתר של הזמרת, יחד עם ארבע ההופעות שלה בפסטיבלים שונים ביוני. לנה אמורה להופיע בקיץ בכמה מהפסטיבלים החשובים בעולם וביניהם הלולהפלוזה המפורסם, הקואצ'לה, האנגאווט ובונארו אשר מתקיימים בארה"ב. כרגע לא ידוע האם הזמרת תספיק לחזור לעצמה בזמן או שתצטרך לבטל אותם גם כן.

View this post on Instagram

The Oscars of Science

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

הטור של לנה הושק בתור קידום של האלבום האחרון שלה “Norman F—ing Rockwell”, שגם מועמד לזכות בפרסי הגראמי.