אחרי הצלחת הלהיט "Watermelon Sugar" שכבש מצעדים בכל רחבי בעולם והסערה שהגיעה בעקבות השמלה שלבש לקאבר של מגזין האופנה ווג, הארי סטיילס שיחרר בסוף השבוע את הקליפ לשיר "Treat People with Kindness", מתוך אלבומו האחרון Fine Line.

הקליפ החדש, דווקא לשיר שלא נחשב לאחד הבולטים באלבום, צבר עד כה יותר מ-9 מיליון צפיות ביוטיוב, רובן ככל הנראה בזכות השתתפותה של פיבי וולר ברידג', כוכבת הסדרה פליבג.

רגע השיא של הקליפ, שצולם כולו בשחור לבן, מגיע לקראת סופו, כשסטיילס ניגש אל וולר ברידג' ומזמין אותה לרקוד - ובשלב מסוים, כששניהם על הבמה, הוא תופס דווקא את הצד המובל בריקוד - שבדרך כלל מאויש על ידי נשים - כאילו בהמשך מובהק למגמה של הזמר שמנסה לערער את גבולות המגדר בכל פעם מחדש.

המעריצים של סטיילס, כמובן, לא נשארו אדישים לקליפ החדש, והתגובות היו בהתאם: "זה הדבר הכי טוב שראיתי בחיים שלי"; "אתם יודעים ש-2021 תהיה שנה מעולה כשמקבלים קליפ של הארי סטייליס ופיבי וולר פרידג' רוקדים בתיאום מושלם ביום הראשון של השנה"; ו-"זה היום הראשון של השנה והארי כבר מציל אותה".

היו גם כמובן תגובות ספציפיות יותר, שהתייחסו לאמירה החברתית בקליפ: "הדו-מיניות שלי פורחת כרגע", הודה אחד המעריצים ביוטיוב, ומישהי אחרת הסבירה בטוויטר ש"הארי סטייליס והשותפה שלו לבשו את אותם הבגדים כי הוא רצה להוכיח לנו שלבגדים אין מגדר". 

כך או כך, סטיילס, יוצא להקת וואן דיירקשן כזכור, ממשיך את מסעו לכיבוש תעשיית המוזיקה בדרכו, משאיר את ענייני המגדר ושנת 2020 מאחור, והופך די בקלות לכוכב הכי מדובר של התקופה. אנחנו? לגמרי בעדו.