בימים האחרונים הרשת סערה סביב החתונה המפוארת של ג'סטין ביבר ובת זוגו, היילי. בעוד שרבים מהמעריצים בירכו את בני הזוג על הנישואים המחודשים ושמחו בשמחתם, היו כאלה שהחדשות המרעישות גרמו להם לחשוב על סלינה גומז ולחשוש מהידרדרות במצבה הנפשי.

השבוע מקורבים לסלינה סיפרו שבניגוד למה שרבים חושבים, חתונתו של האקס כלל לא מעסיקה אותה. "סלינה מסתדרת מצוין", סיפר מקורב לכוכבת, "היא לוקחת אחריות על הבריאות שלה ומנסה להתמקד בדברים שחשובים בחייה, כמו תזונה ופעילות גופנית. סלינה יודעת שעדיף בלעדיו. ההתרחקות ממנו זו ההחלטה הבריאה ביותר עבורה".

View this post on Instagram

Such an honor to share this project with some of my family and friends last night and to introduce them to the amazing, courageous people who shared their stories in the documentary. Grateful to play a part in getting this out into the world. ❤️ @netflix #livingundocumented

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

אותו מקור המשיך: "מצבה הבריאותי יציב כרגע ומבחינה נפשית היא בסדר גמור. חלק גדול מזה קורה בזכות המעגל הקרוב שלה. יש לה קבוצת חברים מדהימה שמקיפה אותה. הם ממש תומכים אחד בשני ומעודדים אותה לדבוק בפרויקטים השונים בחייה".

כזכור, סלינה חידשה את הקשר הרומנטי עם ביבר בשנה שעברה. מספר חודשים לאחר מכן השניים נפרדו והוא חזר להיילי. במקביל, גומז התמודדה עם החמרה במצבה הבריאותי ולבסוף נכנסה למוסד מיוחד, בו טופלה במשך מספר שבועות.