למרות ששיתוף הפעולה הראשון ביניהם הוקלט לפני יותר מ-5 שנים, קמילה קביו ושון מנדס סיפרו על מערכת היחסים הזוגית שלהם רק בשנה שעברה. הידיעה על הרומן בין השניים סייעה בקידום של הדואט המצליח שהם שחררו באותה תקופה, "Senorita”.

עוד לפני שהחלו לצאת באופן רשמי, שון וקמילה נחשבו לחברים טובים ולתומכים הכי גדולים אחד של השנייה; שון הרעיף על קמילה מחמאות כשהיא הוציאה את אלבום הסולו הראשון שלה (שכלל את הלהיט "Havana”) והיא עודדה את המעריצים שלה להאזין לרבים מהסינגלים שמנדס שחרר במהלך הקריירה שלו.

השבוע קמילה עשתה זאת פעם נוספת אחרי ששיתפה פוסט הכולל קטע מתוך הקליפ שצולם עבור השיר החדש של שון, "Wonder”, שיר שהוא אמור לשחרר באופן רשמי בסוף השבוע הקרוב כסינגל הראשון מתוך אלבומו הרביעי שנושא את אותו השם (אלבום שעתיד לצאת בתחילת דצמבר).

View this post on Instagram

the world could use some magic, beauty, and Wonder always, but especially right now. @shawnmendes what a gorgeous gift to the world. He’s crafted this album with every last bit of his soul, his spirit, and his essence with the purest of intentions. My love, I’m so proud of the person you are and I’m so excited for people to see and hear your heart. ❤️

A post shared by camila (@camila_cabello) on

לפוסט המפרגן הוסיפה קביו את המילים: "העולם תמיד יכול להיעזר בקסם וביופי, אבל במיוחד עכשיו. שון מנדס, איזו מתנה יפה יש לך לעולם. עיצבת את האלבום הזה בעזרת הנשמה, הרוח והמהות שלך, וזה נעשה מתוך כוונות טהורות. אהובי, אני כל כך גאה באדם שאתה, ואני מתרגשת מכך שאנשים עומדים לראות ולשמוע את הלב שלך".

בשבועות האחרונים אמנם נפוצו שמועות על פרידה בין שני הכוכבים, בעיקר מכיוון שבמשך תקופה ארוכה השניים לא ניצפו ביחד ולא העלו פוסטים אחד על השנייה, אך רבים מאמינים שהפוסט המרגש של קמילה הוא ניסיון מכוון של הכוכבת להגיב לאותן שמועות ולהראות למעריצים שהיא ושון עדיין ביחד.