אין תמונה
"דיווה". מאיה בוסקילה

מאיה בוסקילה זכתה לפני פחות משבוע בתוכנית "חי בלה לה לנד" וכבר עכשיו היא מתחילה לקבל את הצ'אנס שלה בהוליווד.

המגזין "הוליווד ריפורטר" מדווח בכותרת גדולה על הניצחון שלה ועל חוזה ההקלטות שבו זכתה. לשון הכותרת במגזין האמריקני היא: "Israeli Reality Show 'Living in La La Land' Crowns Winner, Awards Recording Contract", ובתרגום לעברית: "מנצחת תוכנית הריאליטי הישראלי 'חי בלה לה לנד' זוכה בחוזה הקלטות".

גמר לה לה לנד רון פייר ובת זוגתו
רון פייר | צילום: ראובן שניידר

כותרת המשנה של הכתבה ב"הוליווד ריפורטר" מסבירה שמאיה בוסקילה היא "דיווה ששרה בלדות עם קול חזק ועובדת עם המפיק רון פייר, שאחראי על הזנקת הקריירות של כריסטינה אגילרה והפוסיקט דולז", או כמו שזה כתוב באמריקנית: "Diva powerhouse balladeer Maya Buskila will record with veteran A&R executive and producer Ron Fair, who helped launch Christina Aguilera and Pussycat Dolls".

רון פייר, הוא כידוע, המפיק האמריקני שבחר בבוסקילה כמנצחת ב"לה לה לנד" ושהעבודה איתו על סינגל מהווה את הפרס לזוכה בתוכנית, כפי שקרה עם אלון דה לוקו. הוא עצמו מרואיין בכתבה ומחמיא ליכולות הווקאליות הגבוהות של בוסקילה.

אבל זו רק ההתחלה. הידיעה המעניינת יותר בעניינה של בוסקילה היא שדיאן וורן, יוצרת זוכת פרס ה"גראמי" היוקרתי ומכותבות הלהיטים הבכירות בעולם הפופ בעשורים האחרונים, כתבה לה שיר מיוחד לפי מידותיה כזמרת. וורן אף מציינת בדף הפייסבוק שלה, שהיא נתנה שיר למפיק רון פייר עבור בוסקילה. בוסקילה ופייר עובדים על השיר ממש בימים אלה.

מאיה בוסקילה היא האמן הישראלי השני (אחרי ליאל קולט) שדיאן וורן כותבת לו שיר. היא הגיבה לבשורה בהתרגשות גדולה: "כשרון פייר בישר לי כי דיאן וורן כתבה במיוחד עבורי שיר מאוד התרגשתי", אומרת בוסקילה. "מדובר ביוצרת מוערכת מהגדולות בעולם עם רקורד להיטים מרשים, זה כבוד גדול מאוד עבורי ואני בטוחה שהיא תאהב את התוצאה הסופית. אני מקבלת המון תגובות מאנשים בתעשיית המוזיקה בארה"ב ומאוד שמחה לקרוא את הכתבות המפרגנות שמתפרסמות מעבר לים, זה מאוד מחמיא לי".

דיאן וורן
דיאן וורן | צילום: Valerie Macon, GettyImages IL

דיאן וורן כתבה להיטי-על בעולם הפופ כמו "I Don't Wanna Miss A thing" ללהקת אירוסמית', "Unbreak my Heart" של טוני ברקסטון ו"Because you loved me" של סלין דיון.היא יצרה שירים עבור אלטון ג'ון, טינה טרנר, ברברה סטרייסנד, וויטני יוסטון, ארית' ה פרנקלין, גלוריה אסטפן, אנריקה איגלסיאס, ריקי מרטין ועוד רבים. כותבת שירים הראשונה בהיסטוריה שהיו לה שבעה להיטים במצעד האמריקני לאמנים שונים בו זמנית, וברזומה שלה שירים ללמעלה מ-70 סרטים ותוכניות טלוויזיה.

>> מאיה בוסקילה בשיר החדש "סלח לי"