איגי אזליה תשחרר בחודש הבא את אלבומה השני, שמגיע 5 שנים אחרי אלבום הבכורה המצליח שלה, "The New Classic". לקראת צאת האלבום החדש, "In My Defense" ("להגנתי"), איגי חשפה אתמול את התמונה שתופיע על עטיפת האלבום.

התמונה מציגה את גופתה של איגי מונחת לצד מכונית אחרי שהכוכבת נורתה בראשה. התוכן האלים עורר סערה בקרב המעריצים וגרר גל של ביקורות. בין הטוקבקים בהם תויגה במהלך היממה האחרונה, ניתן למצוא משפטים כמו "זה מחליא", "השתגעת? אסור לפרסם דבר כזה", "יותר מדי דם" ו"מוזר שאף אחד בחברת התקליטים שלך לא התנגד לזה".


הכוכבת בת ה-29 בחרה להתייחס לתגובות הזועמות בטוויטר שלה, שם סיפרה על המסר שעומד מאחורי התמונה. "זו אמירה על נשים שלא יכולות להתגונן מפני חשיפה ציבורית". בהמשך היא הוסיפה שהצילום הפרובוקטיבי מתאר גם לידה מחודשת של המוזיקה שלה.

החשיפה של עטיפת האלבום החדש הגיעה שבועות ספורים אחרי שתמונות עירום של איגי, שצולמו לפני כ-3 שנים, הופצו ללא רשותה ברשת. הדבר פגע בה קשות והוביל אותה להתרחק מהרשתות החברתיות במשך מספרים ימים.

בהדועה שמסרה לאחר הפצת התמונות, איגי כתבה בין היתר: "אני מרגישה מרומה, נבוכה, מחוללת, עצובה ועוד מיליון דברים אחרים. לא רק בגלל שלא הסכמתי לכך, אלא גם בגלל התגובות השפלות של אנשים. המון טוקבקים שאני מקבלת, בעיקר גברים, לוקחים את זה רחוק מדי ומשתפים את המחשבות והפנטזיות המטרידות שלהם על הגוף שלי. אם אי פעם הושפלתם בפני בני המשפחה והאנשים היקרים לכם, אתם אולי מבינים איך אני מרגישה. זה כמו פצצה גרעינית שמתפוצצת ולא רק זורעת הרס מבחינה נפשית, אלא גם גורמת להרס בחיים האישיים ומשפיעה על מערכות יחסים".