אין תמונה
מלך צרפת. תומר ג'י

תומר ג'י הישראלי ממשיך לעשות חיל באירופה. לסיכום שנת 2011 במוזיקה נבחר מוזיקאי הפופ-דאנס על ידי ערוץ הטלויזיה הגדול בצרפת TF1 להיות בין שלושת אמני הדאנס המובילים של השנים האחרונות לצד דיויד גואטה ובוב סינקלר. הבחירה התקיימה במסגרת תכנית הסיכום: "Toute la musique", בה הוצג תומר ג'י (Tomer G) עם הקטע "Seven Nation Army".

בתוכנית הצרפתית ציינו כי בשנים האחרונות חלה מהפכה בתפיסת מושג ה"די ג'יי" - הדי-ג'יי כמפיק, זמר, כותב ופרפורמר בהופעות ענק, כוכב פופ עם קהל מעריצים גדול. לצד סינקלר וגואטה שהוצגו בתוכנית כדוגמאות נבחרות להגדרת הדיג'יי הוצג גם תומר ג'י ככותב, מפיק, מבצע של שיריו, פרפורמר וסמל.

בנוסף, לפני מספר שבועות הפיק תומר ג'י גרסת דאנס רשמית לסינגל החדש "Du Temps" של מיילין פארמר, המכונה "מדונה של צרפת". הגרסה נכללת באוסף הלהיטים הגדול של פארמר שיוצא בימים אלה בחברת "יוניברסל" העולמית. את הוצאת המיקס מלווים דיווחים באתרי המעריצים של הזמרת.

mylene farmer- du temps-(Tomer G Realoded Club Mix) Vidéo ExcluB sélectionnée dans Musique

כמו כן הפיק תומר ג'י עבור אמן הדאנס RLS באחד מלהיטי הדאנס הגדולים של צרפת בימים אלה: "Close To Heaven". הרמיקס ייצא אף הוא ע"י חברת "יוניברסל" בצרפת, קנדה, יוון וטריטוריות נוספות, כולל ישראל.

השנה כיכב Tomer G ביוון בלהיט "Mad About You" שצברו למעלה ממיליון צפיות ביוטיוב ואף מועמד לדואט השנה ביוון. בימים אלה עובד תומר ג'י על אלבומו הבינלאומי הבא ואף ממשיך בהפקות רמיקסים עבור אמנים שונים בעולם.