יומיים אחרי שדווח כי הוא נעדר, נביאים נסטה עלי שיין, בנה של הזמרת שינייד או'קונור נמצא ללא רוח חיים. "הבן היפה שלי, נביאים נסטה עלי שיין או'קונור, האור של חיי, סיים את המאבק שלו בכדור הארץ ועכשיו הוא עם אלוהים", כתבה הזמרת, ששינתה את שמה ל  לשוהאדה דאוויט בפייסבוק. "הלוואי שהוא ינוח על משכבו בשלום, שאף אחד לא ייקח דוגמא ממנו".

שיין נעדר מיום חמישי, והגארדה שיכנה (הכוח המשטרתי האירי) ניסה לאתרו. ע"פ המשטרה, הצעיר בן ה-17 נעדר מניו ברידג' במחוז קילדר שבאירלנד ונראה לאחרונה ביום שישי באזור טלאגט שבדבלין. באותו יום, הזמרת האהובה השתמשה ברשתות החברתיות וביקשה מבנה ליצור קשר: "שיין, החיים שלך יקרים, אלוהים לא פיסל את החיוך היפה זה על פניך היפות לחינם", היא צייצה והוסיפה: "העולם שלי יקרוס בלעדייך. אתה הלב שלי, אל תגרום לו להפסיק לפעום, אל תפגע בעצמך. לך למשטרה ובוא ניקח אותך לבית החולים".

עוד צייצה אוקנור: "שיין, זה כבר לא מצחיק יותר כל היעדרויות האלה. אתה מפחיד אותי. אתה יכול בבקשה לעשות את הדבר הנכון ולהגיע לתחנת המשטרה? אם אתם עם שיין תתקשרו למשטרה למען הביטחון שלי".

המשטרה כאמור, אישרה שהחיפושים הסתיימה וכי נמצאה גופה. "הגופה נמצאה ביום שישי באזור בריי בוויקלו", מסר הדובר למשטרה האירית.

הטרגדיה הקשה הזו מגיע אחרי שקונור פרסמה מספר פעמים כי בנה נעלם לעיתים קרובות, כולל בפברואר האחרון. ההודעה הקשה מגיעה אחרי שבשנה שעברה הזמרת הודיעה על דחיות כל ההופעות שלה לטובת תהליך ארוך של גמילה.