בזמן שמעריציה של מיילי סיירוס עדיין מוחים דמעה נרגשת מהמחווה שעשתה להומלס בטקס פרסי אמ.טי.וי, בו זכתה ב"קליפ השנה" על "Wrecking Ball", ובזמן שגברברי העולם שוב שוזפים את עיניהם בתמונות עירום של הכוכבת בת ה-21, בצילומים של קרל לגרפלד למגזין כלשהו, העניקה סיירוס בסוף השבוע האחרון ראיון אישי וחושפני לכתבת כריס בת' במגזין האוסטרלי "סאנדיי נייט". מהראיון, שמצוטט בתקשורת העולמית, עולות התשובות הבאות:

על הפרידה מליאם המסוורת': "אני חושבת שאני מדברת לנשים וזה לא בגלל שאני עברתי פרידה. אני אוהבת את ליאם וליאם אוהב אותי, אבל המטרה היא למצוא את עצמך ולפעמים צריך להפריד את עצמך מכולם".

על סמים: "פרסמתי באינסטגרם תמונות שלי מעשנת גראס, כי חונכתי בדרך שבה אף פעם לא חשבנו שמריחואנה היא רעה, אבל זה לא כמו שאני אשב ואומר לחבורה של ילדים לעשות ערימה של סמים".

על היותה מודל לחיקוי: "אני לא שמתי את עצמי על פדסטל ואמרתי 'תסתכלו עליי אני דוגמא'. הדבר היחיד שאני מהווה עבורו דוגמה הוא חופש. במיוחד בזמן הזה, כי האנרגיה של העולם עוברת מאנרגיה גברית לאנרגיה נשית".

"אף אחד לא קרא לאלביס 'שרמוטה' כי הוא לא היה בחורה"

על תרבות הפופ: "את יודעת מה פוגע במוח שלך? לעשות גוגל על עצמך. את יודעת מה פוגע במוח שלך? אינסטגראם. את יודעת מה פוגע במוח שלך? לקרוא תגובות בפייסבוק. את יודעת מה פוגע במוח שלך? לקרוא את ה-"U.S Weekly".

על אלביס: "הוא היה סקס. הוא היה סמל של סקס, אבל אף אחד, אף פעם, לא קרא לאלביס 'שרמוטה' כי הוא לא היה בחורה".

על ההצלחה מגיל צעיר: "לפעמים אני מרגישה כמו טרומן (מהסרט "המופע של טרומן"), ואני מחכה שמישהו יגיד 'זה בדיחה, כולם צופים בך מאז שהיית קטנה', וזה די נכון".

על להמציא את עצמה מחדש: "אני רק צריכה להיות האדם שיושב בכיסא הזה עכשיו. אם לא הייתי האדם הזה, הייתי מרגישה שמשהו בתוכי עומג להתפוצץ, והייתי צריכה להשתחרר".

על ערכים: "אני אומרת לאנשים, אם אתה הולך למועדון זה לא עושה אותך אדם רע, ואם אתה הולך לכנסייה זה לא עושה אותך בהכרח טוב. אם אני רואה מישהו ואני מרגישה שאני חייבת לעזור לו, או מרגישה מחוברת אליו, אני לא עומדת בזה - אני חייבת לעזור".

על אושר: "אני חושבת שחשוב שאנשים יבינו שיש לכל אחד מאיתנו את החיים שלו, ואנחנו צריכים לחיות אותם בדרך שגורמת לנו להיות הכי מאושרים".

אין תמונה
איך אומרים "שרמוטה" בזכר? "שרמוט"? אלביס פרסלי