בראיון משותף שהעניקו בסוף השבוע האחרון למגזין YOU, הזמר הבריטי רובי וויליאמס (45) ואשתו, השחקנית האמריקאית איידה פילד (40), סיפרו על תחילת מערכת היחסים שלהם. השניים החלו לצאת ב-2006, כארבע שנים לפני שנישאו זה לזו.

במהלך הראיון וויליאמס סיפר ששעות ספורות לפני שפגש לראשונה את פילד, הוא בילה בביתו יחד עם סוחרת הסמים שלו וקיים איתה יחסי מין. בת זוגו, שהייתה מופתעת מהמידע, סיפרה שמעולם לא שמעה על כך לפני אותו ראיון. בין היתר הוא אמר: "הדילרית שלי בדיוק עזבה, ישנתי איתה והיא השאירה לי תיק עמוס בסמים".

View this post on Instagram

So excited to my hubby @robbiewilliams to work @loosewomen and get festive AF #looseman #bringyourhubbytoworkday #thechristmaspresent #hesmychristmaspresent ❤️AWxx

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on

זמן קצר לאחר שהדילרית עזבה את ביתו, רובי פגש את איידה. את שארית הערב הם העבירו יחד במסיבה. "פתאום הרגשתי שיש חשמל בינינו. זה היה כאילו רוב הצליח לפענח אותי". וויליאמס הוסיף: "היה משהו מדהים ברגע שבו ישבנו יחד על הספה, הרגשתי שאני מתאהב בה".

במהלך עשר השנים שעברו מאז חתונתם, בני הזוג הביאו לעולם שתי בנות ובן, אותם הם מגדלים יחד בביתו של רובי שממוקם בשכונת קנזינגטון שבלונדון. את האחוזה המפוארת הזמר רכש לפני כשנתיים בעבור 17 מיליון פאונד.