ההופעה ההיסטרית של שאקירה וג'ניפר לופז בהפסקת המחצית של גמר הסופרבול ממשיכה לעורר ענין בתעשיית המוזיקה העולמית, וגררה לא מעט הודעות מפרגנות מעשרות כוכבים אחרים בתעשייה ששיבחו את שתי הזמרות הלטיניות על האירוע המרהיב.

בין שלל התגובות שעלו כמעט בכל רשת חברתית אפשרית, בלטה במיוחד תגובתה של קארדי בי, שלא הצליחה להישאר אדישה אל מול המופע של שתי הדיוות הלטיניות, ובמיוחד זו הקולומביאנית.

בקטע וידאו ששיתפה דרך חשבון האינסטגרם שלה, סיפרה קארדי על ההתרגשות הרבה שחשה בזמן שצפתה בשאקירה מבצעת על במת הסופרבול את "I Like It" (הלהיט הגדול שלה מ-2018 שמסמפל את הקלאסיקה "I Like It Like That" של פיט רודריגז).

"כשגיליתי ששאקירה תשיר את זה התחרפנתי", אמרה קארדי. "אני זוכרת את הרגע ששאקירה הייתה כל כך גדולה והוציאה מוזיקה בלי סוף. בשבילי להכיר אותה ואת ג'יילו, לשוחח איתן ולעשות איתן שירים זה לא מציאותי. הן לא מבינות שגדלתי עליהן. לראות אותן פנים מול פנים זה מעבר לחלום", היא אמרה בהתרגשות.

הראפרית ציינה שהפכה למעריצה של שאקירה אחרי ששמעה את השיר "Ciega, Sordomuda", אותו להיט בספרדית שליווה את אלבומה הרביעי של שאקירה שיצא ב-1998 ומיקם אותה כאחת הכוכבות הגדולות במוזיקה הלטינית.

View this post on Instagram

#CardiB watching #JLo (#JenniferLopez) halftime performance at the #SuperBowl

A post shared by 100MOB Promo (@100mobpromo) on

במהלך שידור הסופרבול, סיפרה קארדי שהיא צילמה את הביצוע של ג'יילו לשיר "Jenny from the Block", איתו היא פתחה את הקטע שלה בהופעה, בעיקר מכיוון שהראפרית (שנולדה גם היא בברונקס) הפכה לחברה קרובה של לופז בזמן שהשתיים צילמו את שובר הקופות המשותף שלהן, "נוכלות בלי חשבון". כעת נראה שגם שאקירה זכתה בחברה קרובה.