אחרי ההצלחה הגדולה בהפקת האלבום "אורות" של אברהם טל רושם המוזיקאי המוערך יונתן דגן ציון דרך נוסף בקרירה שלו ושל ההרכב שלו J.viewz. השיר "Salty Air", שהוציא ההרכב כסינגל מתוך אלבומו החדש "Work in progress", נבחר לשמש כפס הקול בפרסומת של חברת הקוסמטיקה "רבלון", בכיכוכבה של השחקנית ההוליוודית זוכת פרס האוסקר האלי ברי.

אלבום שפורק לחתיכות

כמו רבים מהשירים של j.viewz הזמרת בסינגל היא נועה למברסקי, שמזוהה כסולנית של הפרויקט ומופיעה איתו ברחבי העולם. כזכור, האלבום החדש יצא על ידי פירוק שלו לסינגלים והוצאתם תוך כדי תהליך העבודה. ברגע שהעבודה על סינגל הסתיימה והוא מוכן, הוא הועלה לאתר הלהקה. כך יצאו סינגלים כמו "Comeback Down", ו-"This City Means No Love".

"אחד הדברים הכי מעניינים שקרו לי בעבודה על האלבום זה שאני יכול להוציא שיר של קיץ בקיץ, למשל. כמו salty air, שיצא שבועיים אחרי שנכתב. וכל ההפקה שלו היתה מין התעסקות נוסטלגית עם סוגים שונים של טייפים, של סלילים", אומר דגן. "משהו בסאונד הזה של אודיו בקלטת וידאו זורק אותי, והרבה ילדים של שנות ה80, באופן מיידי להזיה שמש של אחר-הצהריים, חופש, קרם שיזוף, לובי של מלון מפעם, קצף לאמבטיה בת-אורן, קבב עם חול, וכו ,ואת התחושה הזו ניסיתי להעביר בשיר".

ב- 5 שנות פעילותם כיכבו j.viewz  באוספים  לצד איימי ווינהאוס,  שינייד אוקונור, מאסיב-אטאק, אריקה באדו ועוד. הלהקה מתמידה בפעילות ענפה מניו יורק, לשם העתיק יונתן דגן את בסיס האם שלו לפני כשנתיים וחצי.

Salty Air

Finally, This city shines above me /  A golden shine / Kissing your burnt skin / Kissing your burnt skin

Quietly, This afternoon got endless / It's the sweetest sound - of you turning a page beside me / and then there is no story  no, no.
 
Quite a way, till we found this pace / The closer we are - the slower the dance / Salty Air and the  / wind wants back  / Time to be moving slower
 
And when it shines - it shines / And you're around me / You, turn me higher. / no, no.

Quite a way, till we found this pace / The closer we are - the slower the dance / Salty Air and the  / Wind wants back ./ Time to be moving slower

>> קרן אן בקליפ "My Name Is Trouble"