בין כל הדרמות שהתרחשו בטקס הגראמי האחרון, שכחנו בכלל להתייחס ליצור המוזהב והמוזר שהסתובב שם ונראה כמו פררו רושה גדול ומשונה. מסתבר שבכלל לא זיהינו וזה היה סי לו גרין (ההוא מהלהיט "Forget You" ואחרים), ויש לכל הסיפור הזה סוג של הסבר - התחפושת הזו הייתה חלק מהאלטר-אגו החדש של המוזיקאי, לה הוא קורא נארלי דוידסון.

Golden arrival @grammysawards2017 #ceelogreen

A post shared by Mikkel (@mikkelstargate) on

מוקדם יותר החודש, גרין חשף את הדמות החדשה הזו בהצהרה הלא ברורה הבאה: "תסתכלו עליי… תסתכלו עליי! אתה עשית לי את זה סי לו גרין, פאקינג אידיוט שכמוך. אבל אני אוהב את זה, אני בעצם… יותר טוב! ממך… מכולם! אני קמיקזה! זו הנקמה שלי נארלי דווידסון. נ.ב טכנו-ישו מציל".

גרין, חלק מהצמד נארלס בארקלי ומנטור לשעבר בדה-ווייס האמריקאי, התרחק מאור הזרקורים בשנים האחרונים בשל בעיות עניינים משפטיים וכמה ציוצי טוויטר שנויים במחלוקת. הוא חזר לכותרות לפנו כחודשיים בעקבות סרטון ויראלי בו הוא נראה בחדר הקלטות כשהפלאפון שלו מתפוצץ לו בפנים. לאחר שהסרטון התפשט ברשת גרין הבהיר שהוא בסדר והסביר שזה היה חלק מקליפ לפרויקט חדש סביב זהות ששמה נארלי דווידסון. ביום ראשון האחרון הוא כבר פתח חשבון טוויטר חדש לאלטר-אגו הזה, ואנחנו חייבים להודות שאין לנו כוח לראות לאן עוד הסיפור הזה יתפתח. למה אי אפשר פשוט לעשות מוזיקה טובה?