חצי שנה עברה מאז שליידי גאגא זכתה בפרס האוסקר הראשון שלה עם השיר "Shallow", שנכלל בשובר הקופות "כוכב נולד". השיר זכה להצלחה רבה וכבש את מצעדי הלהיטים ברחבי העולם. בכך העניק לגאגא, בראדלי קופר ושאר היוצרים רווחים נאים במיוחד. עכשיו נראה שיש מי שמנסה לקחת חלק מההצלחה הזאת.

לאחרונה גאגא קיבלה מכתב אזהרה, לפיו זמר בשם סטיב רונסן מתכוון להגיש כתב תביעה נגדה ונגד שאר האנשים שלקחו חלק ביצירה. אותו אמן טוען שגאגא ושותפיה העתיקו חלק מהשיר שלו, "Almost", אותו העלה לסאונד-קלאוד לפני כ-5 שנים. סטיב מסתמך על רצף של שלושה תווים שמופיע מספר פעמים גם בשיר שלו וגם בדואט של גאגא ובראדלי.

 לפי הדיווחים, השיר של סטיב, שצבר כ-300 האזנות עד תחילת 2019, זכה לכ-200 אלף נוספות בימים האחרונים בעקבות הפרסום על המכתב ששלח לגאגא. לאחרונה הוסרה האפשרות לכתוב או לקרוא תגובות לשיר, אחרי שגל של טוקבקים זועמים ממעריצים של הזמרת הציף את עמוד הסאונד-קלאוד של סטיב.

מעורכי דינה של גאגא נמסר בתגובה: "סטיב ועורך דינו מנסים להרוויח כסף קל על חשבונה של אמנית מצליחה. זה מביש ושגוי. אני מברך את ליידי גאגא על כך שיש לה אומץ ויושרה לעמוד בשם אמנים מצליחים שמוצאים את עצמם מתמודדים מול ניסיונות לנצל. אם תוגש תביעה, ליידי גאגא תילחם ותנצח".