זה לא סוד שקניה ווסט הגיע בשבועות האחרונים לאחת מנקודות השפל הגדולות בחייו. הראפר הביך את עצמו ואת בני משפחתו בנאום שהעניק במסגרת קמפיין הבחירות שלו, ולאחר מכן עורר סערה אדירה עליה דווח בכל העולם עם סדרת הפוסטים השערורייתיים ששיתף דרך הטוויטר.

בהמשך, מקורבים לראפר הוסיפו וסיפרו שהוא חושש שהמצב הבעייתי אליו הוא נקלע יוביל לגירושים מאשתו ואם ילדיו, קים קרדשיאן, ונראה שמאז אותו נאום פתיחת קמפיין הלהבות סביב משפחת קרדשיאן-ווסט מסרבות להירגע.

הנוסף, סלבריטאים רבים שבעבר תמכו בקניה, בחרו הפעם להתרחק ממנו בעקבות אותן תקריות מסעירות, אך נראה שלמרות זאת, אחד מחבריו הקרובים, הזמר ג'סטין ביבר, מוכן להתייצב לצידו של הראפר בשעתו הקשה - גם אם ייאלץ לספוג על כך ביקורת ממעריציו.

בסוף השבוע האחרון ביבר ואשתו היילי ביקרו את קניה בחווה שלו, שממוקמת במדינת ויומינג שבארצות הברית, ומקורב לווסט סיפר על אותו מפגש: "ג׳סטין טייל יחד עם היילי באזור והשניים החליטו לעצור בחווה של קניה כדי לראות מה שלומו. ג'סטין היה מאוד מודאג לגבי מצבו ובני הזוג העבירו שם את הלילה".

"ג׳סטין וקניה שמרו על יחסים קרובים במשך שנים ובמהלך אותו מפגש הם שוחחו על החיים ועל המוזיקה החדשה של קניה", הוסיף אותו גורם, "ביבר בסך הכל רצה להראות שאכפת לו מהחבר שלו".