עשור עבר מאז שהרכב הבנים וואן דיירקשן הוקם במהלך שידורי התכנית "אקס פקטור בריטניה", ומי שהיו בזמנו נערים אנונימיים, הפכו עם השנים לאמנים בוגרים ופופולריים. לצד הפרויקטים המוזיקליים השונים, שניים מחברי הלהקה הספיקו להפוך לאבות. אחד מהם הוא לואי טומלינסון (28), שציין השבוע 4 שנים להולדת בנו, פרדי.

בריאנה ג'ונגווירת', אמו של פרדי, שיתפה דרך האינסטגרם תמונה שלו עם עוגה לצד הכיתוב: "ילד יום הולדת". לא עבר זמן רב עד שאותו פוסט הופץ בעמודי מעריצים של הלהקה. רבות מהתגובות שהציפו את התמונה הצביעו על הדימיון הרב בין האב לבנו.

לואי ובריאנה נפרדו זמן קצר אחרי שנכנסה להריון ממנו. מאז הזמר הספיק לנהל כמה מערכות יחסים מתוקשרות, כאשר האחרונה נמשכת עד היום. בת הזוג הנוכחית של לואי, אלנור קלדר, יצאה איתו בין השנים 2011 ל-2015. השניים חידשו את הקשר ביניהם לפני כשנתיים.

View this post on Instagram

Birthday Boy

A post shared by Briana Jungwirth (@brianasrealaccount) on

מאז הפירוק הרשמי של וואן דיירקשן ב-2016, טומלינסון שחרר מספר סינגלים שלא זכו להצלחה רבה. למרות זאת, חלקם צפויים להופיע באלבום הבכורה שלו, שייצא לקראת סוף החודש. במקביל לעבודות על האלבום, לואי הצטרף לשולחן השופטים בעונה האחרונה של "אקס פקטור בריטניה".