אם יש משהו שלמדנו במשך השנים זה שאסור להתעסק עם מריה קארי - אפילו לא בצחוק. ביום שישי האחרון טומי באנקס, המנכ"ל של הלייבל RNB Radar, צייץ קטע קצר מתוך שיר עתידי של הראפר המתחיל YTK וכולל סימפול של הלהיט "Shake It Off" של קארי שיצא בשנת 2005 והפך לאחד מהשירים הכי אהובים ופופולריים של הזמרת.

"למריה קארי יש 24 שעות להגיב לסיפור הזה", מיהר לצייץ באנקס בטוויטר, כשהוא מתייחס לאישור הסמפול שהראפר הצעיר זקוק מהכוכבת הוותיקה בשביל שיוכל להעלות אותו לשירותי הסטרימינג כמו ספוטיפיי ואפל מיוזיק, ובקטע הקצר שפורסם YTK נראה מנופף באקדח, חובש מסכת סקי ומוקף בחברים שמעשנים מריחואנה.

באופן לא צפוי הציוץ משך את תשומת ליבה של הזמרת תוך פחות מ-24 שעות, והיא מיהרה לענות לו את התגובה המושלמת הבאה. "מה אתם אומרים על זה שיש לכם פחות מ-24 לענות לעורכי הדין שלי?", צייצה הזמרת בת ה-51 כשהיא מצרפת גיף שלה מהשיר "GTFO" ("תעופו מפה לעזאזל" בתרגום חופשי לעברית) שיצא לפני כשלוש שנים.

למרות הבהלה שתפסה אותנו, מהר מאוד מתברר שהאיום של קארי היה בסך הכול המשך לבדיחה של הראפר והלייבל שלו. "היי, אני רוצה להבהיר שמריה צחקה! תפסיקו ללכלך עליה!", כתב באנקס בצירוף צילום מסך של שיחות עם הראפר והמפיק קווסטלאב. "היא סיפרה את אותה בדיחה לקוואסטלאב לפני כמה שעות וקישרה אותנו עם האנשים שאמורים לעזור לנו לקבל את האישור. אז אין בעיות מצידה. תירגעו!".

כך או כך, המרוויח הגדול מהסיפור הזה הוא לגמרי הראפר המתחיל מבולטימר שנכון לעכשיו צפו בקטע הקטן הזה מהשיר שלו כבר למעלה ממיליון אנשים, וכל זה רק בטוויטר. עכשיו בעיקר מעניין אם יצליח לשרוד את ההייפ גם כשייצא השיר המלא, ואנחנו בכל מקרה מסוקרנים ומחכים לדואט הרשמי שלו עם מריה. זה יגיע, מה נראה לכם?