הזמרת האנונימית שצולמה שרה בתחנת הרכבת בלונדון הפכה בשבועיים האחרונים לאחת הנשים הכי מדוברות ברשת. הביצוע של שרלוט אוברי בת ה-31 ללהיט של ליידי גאגא ובראדלי קופר ("Shallow") זכה ליותר מ-60 מיליון צפיות וסוקר באתרים ברחבי העולם.

השבוע שרלוט התארחה בתכנית הטלוויזיה הפופולרית של המנחה האמריקאית אלן דג'נרס. את הופעתה בתכנית הנצפית היא פתחה עם ביצוע מלא של השיר של גאגא. לאחר מכן היא התיישבה לשוחח עם אלן על המפגש הלא צפוי בתחנת הרכבת עם כוכב הטיק-טוק קווין פרש-ווטר, שנכח באולם.

"היא השאירה אותי ללא מילים. הייתי בהלם", קווין אמר, "זה מגיע לה, היא גרמה לי לבכות מהשירה שלה". שרלוט סיפרה שנתקלה בקווין בתחנת הרכבת בלונדון כשהייתה "בדרך לפגוש חברה". אלן הבהירה שבניגוד למה שרבים טענו ברשתות החברתיות, התקרית לא הייתה מתוכננת.

View this post on Instagram

#princecover #purplerain #live swipe right

A post shared by Charlotte Awbery (@charlotteawbery) on

במהלך הראיון שרלוט סיפרה שהיא החלה לעסוק בשירה לפני כ-15 שנים ומאז מופיעה בעיקר באירועים פרטיים. את רוב התמיכה בתחילת דרכה היא קיבלה מאביה ("הוא אמר לי 'איפה שלא תהיי, רק תשירי. אף פעם אל תפסיקי'. והוא צדק").

בהמשך היא אמרה שבעקבות הסרטון הוויראלי, מספר העוקבים אחרי חשבון האינסטגרם של שרלוט קפץ מ-4,000 ל-400 אלף. בין אותם משתמשים שהחלו לעקוב אחרי אוברי, אפשר למצוא גם את כוכבת הפופ אריאנה גרנדה. בסוף הופעתה בתכנית, אוברי קיבלה מהמנחה 10 אלף פאונד (כ-44 אלף ש"ח) ושובר שמקנה לה נסיעות בחינם ברכבת של לונדון למשך שנה שלמה.