בסוף השבוע האחרון סלינה גומז התארחה בתכנית של קלי קלרקסון. השתיים שוחחו על תחילת דרכה של גומז, על הקשיים השונים איתם התמודדה במשך השנים ועל האלבום האחרון שלה, "Rare", שיצא בתחילת השנה ומציג צד רגש שטרם הראתה בפני המעריצים.

גומז התייחס במהלך הראיון הטלוויזיוני לביקורות סביב יכולות השירה שלה, בהן היא נתקלה עוד מתחילת הקריירה המוזיקלית שלה. לפני מספר חודשים המתקפה על הזמרת התחדשה לאחר שזייפה בהופעה שלה בטקס פרסי המוזיקה האמריקאי (AMA).

"אני יודעת שאנשים חושבים שאני לא הזמרת הכי טובה", סלינה סיפרה לקלי, "אבל אני קורעת את התחת בעבודה ואני אוהבת מאוד לכתוב וליצור. הרגשתי שזאת הזדמנות לומר את כל הדברים שרציתי לומר על מערכות יחסים ועל זמנים קשים".

בתגובה לאמירה של סלינה, קלי אמרה: "הזמר הכי טוב בעולם הוא לא בעל הקול החזק ביותר, הזמר הכי טוב בעולם מרגש אותך, וזה יכול להגיע בכל מיני צלילים וסגנונות. מזמרת לזמרת, זה יפהפה מה שאת עושה, ואני אוהבת את האלבום שלך. אני אוהבת שירים גדולים, אבל אני גם אוהבת לשיר את המוזיקה שלך. זה אומר משהו וזה מרגש אנשים. אז אל תשללי את הכישרון שלך, כי זה חזק".

באותו ראיון סלינה סיפרה על התהליך שעברה עד שמצאה את הסגנוני המוזיקלי שמאפיין אותה היום: "בגלל שהתחלתי בגיל כל כך קטן, היה בי חלק גדול שלא קיבל את ההזדמנות לפתח זהות בצורה נורמלית. כשעבדתי בדיסני, זו הייתה התקופה הכי טובה בחיים שלי ואין לי שום רע להגיד, אבל הייתה שם שליטה. אמרו לי מה לעשות ולא יכולתי לחפש את הסאונד שלי".