אחד הקולות היותר חזקים שנשמעו בתעשיית המוזיקה האמריקאית לגבי גל המחאות האחרון בעקבות מותו של ג'ורג' פלויד היה זה של ליזו.

בשבועות האחרונים הזמרת ביקרה את התנהלותם של אנשי המשטרה, יצאה להפגין ברחובות וביקשה ממעריציה לקחת חלק במחאות ההמוניות ולקרוא מאמרים כדי להעמיק את הידע שלהם בנושא.

בסוף השבוע האחרון הכוכבת ציינה את חג השחרור מעבדות (Juneteenth Day), אותו חוגגים אפרו-אמריקאים כבר יותר מ-100 שנים, בעזרת סרטון שצילמה מביתה ובו היא מופיעה בעירום מלא - כשהדבר היחיד שמסתיר את האזורים המוצנעים בגופה הוא שיערה של הזמרת, שנראה ארוך מתמיד.

במהלך קטע הווידאו המדובר, אמרה ליזו: "חג שמח לכולם. השנה אנחנו חוגגים בצורה גדולה במיוחד. אנחנו לא רק חוגגים את החג האמריקאי השחור. אני מעלה מכירות פומביות והגרלות כדי לתרום לארגונים ועסקים של שחורים, בעיקר בערים התאומות (מיניאפוליס וסיינט-פול). זה הזמן לתרום לקהילה השחורה".

View this post on Instagram

LizzoLovesYou.com

A post shared by Lizzo (@lizzobeeating) on

בהמשך של אותו סרטון, ליזו ביקשה ממעריציה לציין את החג יחד איתה ולתרום דרך עמוד אינטרנט מיוחד שפתחה תחת השם "Lizzo Loves You". לצידה של הזמרת, השתתפו בחגיגות עשרות אמנים נוספים, ביניהם ביונסה ואלישיה קיז, שהוציאו שירים חדשים לכבוד החג.