אמירות שנויות במחלוקת הן דבר שכבר סיבך בעבר את אריאנה גרנדה עם קהל המעריצים שלה. הפעם הכוכבת בת ה-26 חצתה קו אדום כששיתפה ברשת הערה צינית על המוות הטרגי של הדוגמנית ג'ונבנה רמזי, שנרצחה בגיל 6 לפני בשנת 1996.

דאגלאס מידלברוק, חברה הטוב של גרנדה, העלה אתמול לאינסטגרם תמונה של רמזי על השער של גיליון מגזין 'גלוב' שעתיד לצאת לאור בשבוע הבא. לאותו פוסט מידלברוק הוסיף את הכיתוב: "אף אחד לא עשה יותר תמונות שער ממנה". בתגובה לאותו פוסט, אריאנה כתבה: "אני לא יכולה לחכות לראות אותך מתחפש אליה בליל כל הקדושים".

התגובה של הזמרת עוררה סערה בקרב מעריציה וגררה ביקורות חריפות נגדה. בעשרות טוקבקים שבהם תויגה ביממה האחרונה, גולשים תקפו את אריאנה ודרשו שתמחק את ההערה, שלטענתם, מביעה חוסר רגישות כלפי הרצח המפורסם של רמזי. בין אותם טוקבקים זועמים ניתן למצוא משפטים כמו "כמה אפלה את יכולה להיות?" ו"ילדה קטנה שנרצחה באלימות ובייסורים לא יכולה לשמש כתחפושת של אף אחד".

תוך זמן קצר אריאנה מחקה את תגובתה מהפוסט של דאגלאס (שבהמשך הוסר גם הוא מהרשת) ופרסמה הודעת התנצלות, בה כתבה בין היתר: "סליחה שאני דפוקה. בדיחות שחורות משמשות כמגננה עבורה, ולמרות זאת אני שונאת כשאחרים מספרים אותן. תודה לכולכם על הכנות ועל כך שאתם תמיד עוזרים לי ללמוד. אני שמחה שיש לי בסיס מעריצים שלא פוחד להעיר על השטויות שלי".