הדסטניז צ'יילד התאחדו, אבל לא איחוד מוזיקלי כמו שרבים מאיתנו מייחלים לו, אלא איחוד למטרה זניחה הרבה יותר - השתתפות בטרנד הויראלי #MannequinChallenge. הרעיון פשוט - מצטלמים בוידיאו כמו בובות ראווה, בלי לזוז, למשך כמה שניות. נחמד ומטופש, כמו רוב מה שקורה ברשת אם חושבים על זה. בכל אופן, חברות הלהקה ביונסה, קלי רולנד ומישל וויליאמס איחדו את כוחותיהן לטובת הדבר הזה והתוצאה היא סרטון שהועלה אתמול לעמוד האינטסגרם של קלי רולנד.

������

A video posted by kellyrowland (@kellyrowland) on

הסרטון הזה מגיע בזמן מעורר חשד - לאחרונה הוקם עמוד אינסטגרם רשמי חדש ללהקת העבר, ומעריצים רבים רואים בכך סימן לאיחוד קרב ובא. לצעירים או השכחנים מבינינו, הלהקה הוקמה ב-1997, זכתה להצלחה מסחררת, מכרה למעלה מ-60 מיליון אלבומים והתפרקה ב-2006. לפיכך, ב-2017 הלהקה תחגוג 20 שנה להיווסדה, אז לא מופרך להאמין שיתקיים איחוד ברמה כזו אחרת כדי לחגוג את המאורע. הן כבר הופיעו יחד מספר פעמים מאז התפרקותם - בסופרבול של 2013 ובטקס פרסי הגוספל בשנה שעברה. 

עם זאת, יש לציין שחשבון האינסטגרם החדש של הלהקה מנוהל על ידיי "Legacy Recordings", חברת בת של סוני שאחראית על שחרור מחודש של אלבומי עבר, מה שרומז על כך שלא נשמע מוזיקה חדשה מהלהקה. בנוסף, קלי רולנד ומישל וויליאמס הגיעו לאחרונה לאירוע של מגזין אל, שם הם הן נשאלו על איחוד אפשרי. "לא דיברנו על משהו כזה", ענתה רולנד. מה שכן, היא סיפרה שהשתיים אכלו ארוחת ערב עם ביונסה לאחרונה, והוסיפה: "אנחנו פשוט נהנות מהחברה אחת של השניה ואנחנו אוהבות ונהנות מלהיות נשים".