ג'סטין ביבר הופעה 2 (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
המעריצות בטירוף. ג'סטין ביבר | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

מגפת "ג'סטין ביבר" ממשיכה להשתלט על העולם והפעם: הזמר הצעיר "מוציא את האוויר" לאוסטרליה. השבוע, הזאטוט הדביק היה אמור לבצע 3 שירים באחת מתכניות הטלוויזיה המקומית, אך ההופעה בוטלה עקב מהומה שיצרו מעריציו, כך מדווח אתר ה"רולינג סטון".

כבר ב-3 לפנות בוקר החלו להתאסף מעריצים רבים באזור בו הייתה אמורה להתקיים ההופעה. מפיקי התכנית החליטו להעביר את ההופעה למקום סגור בתקווה שהדבר יעזור להשתלט על 4,000 המעריצות הצורחות שפקדו את המקום. המעריצות רמסו את גדרות הבטיחות שהיו בדרכן ושעטו פנימה. התוצאה הייתה 8 מעריצות שנמחצו ונאלצו לקבל טיפול בבית חולים ועשרות מעריצות שנאלצו לקבל טיפול במקום בעקבות מחסור באוויר. והכל בגלל ילד בן 16 שעוד לא התחלף לו הקול.

ג'וני מיטשל נגד בוב דילן: "הוא מזויף"

בוב דילן בהופעה (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
מצדי שמיטשל תדבר עד מחר. בוב דילן | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

זמרת הפולק הקנדית ג'וני מיטשל האשימה השבוע את בוב דילן בחוסר מקוריות וגניבה ספרותית, כך מדווח אתר ה"טלגרף". במסגרת ריאיון נדיר שהעניקה הזמרת ל"לוס אנג'לס טיימס", צוין בפני הזמרת בת ה-66 כי היא ודילן הם שני זמרי פולק ששינו את שמותיהם.

מיטשל אמרה בתגובה: "אין שום דבר אותנטי בבוב. הוא פלגיאט והשם שלו והקול שלו, מזויפים. כל מה שנוגע לו הוא הונאה, הוא ואני זה כמו יום ולילה". ואם לא די בכך, המשיכה מיטשל ללכלך גם על ג'ניס ג'ופלין וגרייס סליק. אייקון הסינגר-סונגרייטינג טענה כי בסוף ימיהן נהגו שתיהן להתהולל: "שתיהן היו שוכבות עם כל הלהקה שלהן ושיכורות". ואנחנו אומרים, שתירגע ומהר.

בילי קורגן: "קורטני מבזבזת את כל הכסף מהשירים של קורט"

קורטני לאב (צילום: Peter Kramer, GettyImages IL)
"מבזבזת את כל הכסף מהשירים של קורט קוביין". קורטני לאב | צילום: Peter Kramer, GettyImages IL

ואם זה לא הפסיק לכם, אז גם בעולם הרוק יש בלגן. השבוע, בילי קורגן, סולן ה"סמשינג פאמפקינס" כתב ב"טוויטר": "הפנים שלי הם הפנים, הלב שלי הוא הלב שלי, הכסף שלי הוא הכסף שלי. אה, והשירים שלי, הם השירים שלי". את ההודעה הזאת כתב קורגן לקורטני לאב, שהחליטה להשתמש בשירים שכתב לה הזמר, בתקופה שיצאו ביחד, כך מדווח אתר ה"סאן".

אבל זהו רק קצה הקרחון במטח ההאשמות וההעלבות שקורגן מטיח בלאב. בהודעה הוא לא בוחל באמצעים, מאשים הסולן של הפאמקפינז את את אלמנתו של קורט קוביין בכך שהיא לא יכולה לכתוב שירים בעצמה, אך לעומת זאת "נהנית לבזבז את הכסף של בעלך (קורט קוביין המנוח), את יודעת, הכסף שהוא הרוויח מכתיבת שירים טובים". בהמשך קורגן גם "יורד" על כך שלאב איבדה את החזקה על ביתה היחידה בגלל שנהגה בחוסר אחריות. כמו שאנחנו מכירים את קורטני לאב, זוהי תחילתה של מלחמה.

יו טיוב מצנזרים את Mia

"Born Free", הקליפ החדש של הזמרת Mia הורד מאתר יו-טיוב תוך פחות מיממה. אתר ה- "NME" מדווח כי בקליפ הפרובוקטיבי, שבויים על ידיי רומיין גאבראס, יש תכנים אכזריים ואלימים, כמו ילד שנורה בראשו, ועירום מופגן.

אתר יו-טיוב הוריד את הקליפ עם הסבר שהתכנים שמופיעים בו, לא  תואמים את חוקי האתר. אנחנו נשאיר את זה לשיפוטכם.

>> נינט שרה "אמא" מתוך "אביב מתעורר"; ליידי גאגא הוציאה אלבום רמיקסים ואלבום USB