כחלק מקמפיין הקידום של אלבומו השני, "Fine Line", הארי סטיילס הצטלם לאחרונה לשער המגזין "ביוטי פייפרס", וכמו רבים מהצילומים האחרונים שלו, גם הפעם כוכב וואן דיירקשן לשעבר בחר בלוק פרובוקטיבי במיוחד שעורר רגשות מעורבים בקרב מעריציו.

בתמונותיו החדשות, שפורסמו מוקדם יותר השבוע, מופיע סטיילס בעירום כמעט מלא, כשפריט הלבוש היחיד שמכסה את גופו הוא גרביוני רשת.

אותן תמונות, שצולמו על ידי צלם האופנה קספר סג'רסן, חושפות את עשרות הקעקועים שמעטרים את פלג גופו העליון של הזמר בן ה-26.

View this post on Instagram

BEAUTY PAPERS. Harry Edward Styles x Beauty Papers for REVOLUTION issue. ‘Treat people with kindness’ resonates as a revelation and revolution in itself. An undeniable call to action and invitation to make a kinder world — whoever, whatever and however you are. COVER #1 Photography @caspersejersenstudio @gucci @harrystyles Available to buy online NOW. Link in bio. #beautypapers #harrystyles #treatpeoplewithkindess

A post shared by Beauty Papers (@beautypapersmag) on

רק לפני כשלושה חודשים חשף סטיילס תמונה שצילם בעירום מלא עבור אלבומו החדש, ובעקבות דרישה מצד מנהלי חברת התקליטים שלו, הוא החליט לבסוף שלא להשתמש באותו צילום עבור העטיפה, אך כן כלל אותו כפוסטר במארז שמלווה את מהדורת הוויניל של האלבום.

בראיון שקיים בתכנית האירוח הפופולרית של אלן דג'נרס, התייחס סטיילס לתמונת העירום וסיפר שהרעיון הגיע במהלך הצילומים על הסט: "מעולם לא עשיתי דבר כזה בעבר. אני והצלם ניסינו כל מיני דברים וכשראינו שזה לא עובד, הוא הציע שאתפשט". אוקיי, קיבלנו.