קייטי פרי זכתה במשפט בו תבעה אשת עסקים, שניסתה לחבל בניסיונותיה לרכוש נכס בשכונת לוס פליז שבלוס אנג'לס. אותה חלקה מדוברת שימשה בערב כמנזר ונקראה 'האחיות בעלות הלב הקדוש אותן מברכת מריה הבתולה'. פרי הציעה לקנות אותה בסכום של כ-14.5 מיליון דולר, ולמרות שתכננה לעבור בעצמה למבנה המרכזי ולערוך בו לא מעט שינויים עיצוביים, היא הצהירה שתשאיר במתחם שטח שיאפשר תפילות עבור נזירות.

מי שניסתה להפיל את הרכישה של קייטי, היא אשת העסקים דנה הוליסטר. במהלך אותם החודשים בהם עברו חוזים ואישורים בין עורכי הדין של שני הצדדים, אותה אישה ערכה מפגשים עם שתיים מתוך חמש הנזירות שעדיין מתגוררות בשטחי הנכס, וניסתה להסית אותן נגד הזמרת והצעתה. במקביל, היא הגישה הצעת מחיר משלה. למרות כוחן של הנזירות בהחלטה, בעל הסמכות האמיתי הוא הארכיבישוף. אחרי שהבין שהעסקה ניזוקה מפעולותיה של הוליסטר, הוא החליט לבטל את המכירה.

במשך חודשים נערך משפט נגד התנהלותה של אשת העסקים, ובסוף השבוע האחרון נמסר גזר הדין, לפיו היא תאלץ לשלם פיצויים על סך 5 מיליון דולר למוכר הנכס ולקונה הפוטנציאלית. בעוד הארכיבישוף יקבל כ-3.5 מיליון דולר, פרי תהנה ממיליון וחצי. צריך לקחת בחשבון ששני הצדדים נאלצו לשלם על הוצאות רבות, שתהליך המכירה היה כרוך בהן. במידה וקייטי תקנה לבסוף את החלקה, היא תאלץ לקבל אישור סופי מהוותיקן.