אחד הלהיטים המושמעים ביותר של השבועות האחרונים (תקופת הקורונה, אם תרצו) הוא "Savage" של הראפרית מייגן די סטליון.

חלק גדול מההצלחה של השיר הגיעה בזכות אתגר הטיק-טוק הפופולרי שמלווה אותו, ובין אלפי המעריצים שצילמו גרסה משלהם לשיר - אפשר למצוא כוכבים כמו סיה, ג'ייסון דרולו וג'סטין ביבר.

בניסיון לחזק את הלהיט עוד יותר, מייגן שחררה השבוע גרסת רמיקס בה היא מארחת את ביונסה. מדובר בסינגל הרשמי הראשון של קווין בי בשנתיים האחרונות, מלבד השירים שהקליטה עבור פסקול הסרט "מלך האריות". שיתוף הפעולה המפתיע בין השתיים גרר התלהבות רבה מצד המעריצים, ובזכותו השיר צבר מיליוני צפיות נוספות תוך זמן קצר.

שיתופי פעולה בין אמנים הם מהלך שיווקי מוכר בתעשיית המוזיקה האמריקאית, ואותם 'רמיקסים' מסייעים בקידום של השירים המקוריים ובמקרים מסוימים אפילו מביאים אותם עד למקומות הראשונים בטבלאות המצעדים.

במהלך העשור האחרון אמנים רבים נעזרו בשיתופי פעולה כדי להעצים את הפופולריות של השירים שהוציאו. בין שיתופי הפעולה היותר זכורים שהוקלטו עבור שירים שהפכו ללהיטים קודם לכן, אפשר למצוא את "ET" (קייטי פרי מארחת את קניה ווסט), "S&M" (ריהאנה מארחת את בריטני ספירס), "Old Town Road" (ליל נאס X מארח את בילי ריי סיירוס) ו-"Bad Guy" (בילי אייליש מארחת את ג'סטין ביבר).

לפני כשלוש שנים ביונסה עשתה מהלך זהה עם הבלדה המצליחה של אד שירן, "Perfect". זמן קצר לאחר שחשפו את הגרסה המשותפת שהקליטו עבור השיר של שירן, השניים הצליחו לכבוש את המקום הראשון במצעד הלהיטים האמריקאי של בילבורד, ו-"Perfect" הפך לשיר העשירי בקריירה של ביונסה שהצליח לעשות זאת. האם הרמיקס החדש בדרך לשם? כנראה שימים (ווירוסים) יגידו.