וויטני יוסטון (צילום: יח"צ, חגית סער)
בלתי מובסת? יוסטון | צילום: יח"צ, חגית סער

אלבומה החדש של וויטני יוסטון "Undefeated" יראה אור ב 1 בספטמבר, כך אישרו בחברת התקליטים של וויטני יוסטון, אריסטה. יהיה זה אלבום ראשון שלה מאז אלבום שירי החג הנוצריים "One Wish: The Holiday Album", שיצא לפני שש שנים.

יוסטון הקליטה את מה שמיועד להיות אלבום הקאמבק שלה אחרי שנים בהן הייתה מזוהה בעיקר עם שערוריות סמים, וגירושיה מבעלה הזמר בובי בראון, במשך קרוב לשנתיים. מה שהוביל לאינספור שמועות בתעשיית המוזיקה על הסיבות לעיקובים הרבים.

ואולם, בראיון שהעניק בסוף השבוע הזמר-מפיק אייקון, אחד המוזיקאים הרבים שגויסו לעבוד על האלבום שבדרך, הוא מהלל ומשבח את התוצאה הסופית ומבטיח שיוסטון "תזניק את הקריירה שלה מחדש בדיוק מהמקום בו נעצרה".

אייקון, כזכור, מבין דבר או שניים בהלכות קאמבקים. לאחרונה סייע גם למייקל ג'קסון בהקלטות אלבומו החדש, וטען מאוחר יותר שמלך הפופ לשעבר ייעזר בפלייבקים מלאים במהלך סיבוב ההופעות המתקרב שלו.

"הקול שלה עדיין שם, ואף אחד לא יוכל לקחת את זה ממנה", אומר אייקון על יוסטון בראיון למגזין בילבורד, "כל עוד היא נעזרת באנשי המקצוע הנכונים, שיודעים איך לגרום לקול הזה להפיק להיטים, היא תוכל לחזור לפסגה ולא משנה כמה זמן עבר".