אין תמונה
מותר להסתכל, אסור לגעת. הישבן של ביונסה בהופעה

ביונסה ממשיכה במסע ההופעות שלה באירופה עם המופע של "Mrs Carter show", והתחנה אמש היתה קופנהאגן בירת דנמרק. אחרי שחשפה את מה שהיא עושה לפני ההופעות מאחורי הקלעים - עכשיו הגיע הזמן לחשיפה בפני כולם, הפעם שלא ביוזמתה של הכוכבת.

זה קרה בחלק המופע שבו ביונסה שרה את הלהיט "‘Irreplaceable", צועדת על ה"קאט-ווק" שלה ומתקרבת לקהל. הזמרת נדהמה מכך שבזמן שהיא מגישה את המיקרופון לאחד המעריצים כדי שישיר איתה, מעריץ אחר שלח ידיים אל ישבנה המפורסם, אחז בו וליטף אותו, כאילו הבוטילישס הכי מפורסמים בעולם הפופ שייכים לחברה שלו. זווית צילום אחרת מראה שמעריץ אחר אף הגדיל לעשות ואחז במותניה של הקווין-בי - למזלו ג'יי זי לא היה שם באותו זמן כדי להתנקם.

התגובה של ביונסה היתה מיידית: "עכשיו אני אבקש שיוציאו אותך החוצה, בסדר?", היא אמרה למערץ החצוף, שחצה את הגבול.

אגב, מדובר באותו שיר ובאותה הליכה על ה"קאט-ווק" של ביונסה, שכיכבו גם בתקרית של ביונסה עם הנסיכה הבריטית יוג'יני, כשהכוכבת הגישה לנצר בת המלוכה את המיקרופון וגרמה לה בטעות להתפדח בגדול מול כל חבריה.

הדסטיניז צ'יילד מתאחדות בשיר של קלי רולנד

והנה שיר חדש בו ביונסה משתתפת, ועוד אחד כזה שמאחד את שלוש בנות ה"דסטיניז צ'יילד" - עם בת דודתה קלי רולנד ומישל וויליאמס. מדובר בשיר "You Changed", שלקוח מאלבומה של רולנד "Talk A Good Game", אשר ייצא ב-18 ביוני.

בשיר מתארחות ביונסה ומישל וויליאמס, חברותיה לשלישיית הדסטיניז צ'יילד, שכזכור התאחדה בהופעה של ביונסה בסופרבול. "היינו בשלושה מקומות נפרדים כאשר הקלטנו את השיר הזה", אומרת רולנד. "קיבלתי משתיהן מסרים חוזרים על כך שאנחנו נשמעות נהדר ביחד".

ואם כבר קלי רולנד - כזכור, רק לפני שבוע וחצי הוציאה הזמרת את הסינגל "Dirty Laundry", גם הוא מתוך אלבומה החדש, ובו כיבסה לעיני כל את הכביסה המלוכלכת בינה לבין ביונסה. לפני יומיים הופיעה קלי רולנד עם השיר בהופעה חיה מול קהל בוושינגטון בירת ארה"ב, ובסיום הביצוע פרצה בבכי על הבמה מול המעריצים המפרגנים.

>> האם ליידי גאגא תעשה קאמבק בהופעה של ביונסה בניו יורק?