אין תמונה
הופעת בכורה בטקס גדול. רבקה בלאק

אירוע הכרזת פרסי ה"O" של רשת MTV יצא לדרך אתמול (רביעי) באתר הרשת, ויגיע לשיאו הלילה בשעה 8 בערב שעון לאס וגאס, בטקס מיוחד שיערך כשעה ובו יחולקו הפרסים הראשיים. הטקס הראשי יערך במיקום סודי ויועבר בשידור חי ברשת. יופיעו בו רבקה בלאק, הילדה בת ה-13 שניפצה את כל חוקי ההצלחה ביו טיוב עם הלהיט "Friday" ולצדה "ממפורד אנד סאנז", לופה פיאסקו ועוד. תהיה זו הופעת בכורה כמעט ראשונה לבלאק עם הלהיט הענק שלה באירוע רשמי.

פרסי ה"O" - כשה"O" מציין את המילים Open, Ongoing ו-Online, הוא ניסיון של רשת אמ.טי.וי העולמית לחלק פרסים בתחומים שבהם משיקה המוזיקה לטכנולוגיה, לרשת ולמעריצים ולחגוג את החיבור שבין המוזיקה, האינטרנט והרשתות החברתיות. זו הפעם הראשונה שטקס כזה מתקיים ובאמ טי וי מקווים שהוא "יעשה למוזיקה המקוונת את מה שטקס פרסי הוידאו עשה לקליפים".

מועמדים מובילים: ליידי גאגא, ג'סטין ביבר, קנייה ווסט

ניקי מינאג' 1 (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
פרס ה GIF. ניקי מינאז' | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

ברשימת הפרסים נמצאות קטגוריות על טהרת הרשת כמו: "פורום המעריצים הטוב ביותר", "הקאבר הכי טוב של מעריץ", "הציוץ הכי טוב" (קנייה ווסט מועמד מוביל), "האמן שחייבים לעקוב אחריו בטוויטר, "האמן הכי חדשן", "שירות חיפוש השירים הטוב ביותר באינטרנט" ועוד קטגוריות שונות ומשונות.

באופן לא מפתיע, הגברת הראשונה של הפופ, ליידי גאגא, עומדת בראש רשימת המועמדויות עם שלוש מועמדויות לפרס בניהם מועמדויות ל"האמן החדשן הטוב ביותר" ו"האמן שהכי עוקבים אחריו בטוויטר". עוד בין המועמדים ניתן למצוא את ג'סטין ביבר, המועמד לפרס "פורום המעריצים הטוב ביותר" (הפתעה גמורה) כמו גם את בריטני ספירס המועמדת לאותו פרס.

חלוקת הפרסים החלה כבר לפני כיומיים, אתמול בערב חילקה הרשת עוד פרסים באתר שלה באופן שבו נפתחת הצבעה לפרס מסוים, הגולשים מצביעים ובסיום ההצבעה מוכרז הזוכה.

כאמור לפני כיומיים כבר פורסמו כמה זוכים בכמה קטגוריות, כשבניהם ניתן למצוא את אנדי גרמר שזכה בפרס "הקליפ החדשני ביותר" שבין מפתחיו ניתן למצוא את יוני בלוך. פרסים נוספים שכבר חולקו - פרס ל"בלוג המוזיקה העצמאי הטוב ביותר" בו זכה הבלוג "אקווריום דראנקרד" והפרס ל"GIF - תמונת האנימציה הזזה הטובה ביותר" בה זכתה הזמרת ניקי מינאז'. אדם למברט, הוא ולא אחר, זכה בפרס ה"Fuck Yeah!", שמתייחס כנראה לרמת הקוליות הגבוהה שמייחסים לו ב-MTV.

ובונוס לסיום: הלילה תופיע ליידי גאגא בתוכנית של אלן דג'נרס ותבצע את הלהיט החדש "Judas". אז קבלו הצצה.

>> ובינתיים ברשת המקומית: התארגנות לחרם צרכנים על בוב דילן