כריס בראון זומן לפריז לפגישה פנים אל פנים עם הסטודנטית שמאשימה אותו באונס, כך אמר גורם המעורה בפרטי החקירה. הזמר התבקש להגיע מחר (ג') למטה המשטרה המשפטית בפריז. הקורבן, בת 24 ששמה לא נמסר מטעמים משפטיים, סיפקה ככל הנראה עדויות משכנעות לתקיפה המינית.

הצעירה טוענת שהיא נאנסה על ידי בראון, שומר הראש שלו וגבר שלישי בשעות הבוקר ב-16 בינואר השנה. היא הגישה תלונה מפורטת על מה שלכאורה התרחש בסוויטה של הזמר במלון "מנדרין אוריינטל" בפריז, ובעקבות כך שלושת הגברים נחקרו ולאחר מכן היו עצורים למשך יממה, שמיד לאחריה שבו לארה"ב. 

"הקורבן דרשה להיפגש פנים אל פנים עם בראון, כדי שהוא תוכל להתעמת איתי לגבי מה שקרה, היא מרגישה שזו זכותה. היא רצתה להסתכל לו בעיניים", מסר אותו גורם. לאחר המקרה הצעירה דיווחה שקיבלה איומים ברשת בעקבות תלונתה, כולל מבראון עצמו שהכחיש את המעשים וקרא לה שקרנית.

לבראון, מאחר שטרם הוכח כי הוא אשם, אין חובה משפטית לנסוע ולפגוש את הצעירה. כמו כן לא קיים הסגרה בין צרפת לארה"ב, כך שבכל אופן לא ניתן לחייב את בראון לעשות את המסע הארוך מלוס אנג'לס לפריז כדי לפגוש את המתלוננת, והדבר נתון לשיקול דעתו בלבד.