שאקירה חוזרת למונדיאל? כלי התקשורת מעבר לים מדווחים שהזמרת תופיע באירוע הענק שיתקיים ב-20 בנובמבר יחד עם שמות נוספים כמו דואה ליפה, BTS (שבכלל אמורים להתגייס לצבא), כוכב הארנ'בי טרינידאד קרדונה, דווידו ועיישה. 

אם אכן השמועות יתבררו כנכונות, הזמרת הקולומביאנית תרגיש די בבית מאחר ומדובר בטקס הפתיחה הרביעי שלה למונדיאל. היא הופיעה בו לראשונה עם Hips Don't Lie בגרמניה ב-2006, ב-2010 עם הביצוע הכי מוכר ובלתי נשכח של הלהיט Waka Waka ובברזיל ב-2014. גם לליפה אירועים מסוג זה לא זרים, והיא הופיעה במוקדמות ליגת האלופות בקייב ב-2018. 

זו יכולה להיות אחלה הזדמנות עבור שאקירה להתמקד במשהו אחר ומשמח. בימים אלה הזמרת נמצאת בעיצומו של הליך גירושים משחקן ברצלונה, ג'רארד פיקה, ומאבק משמורת על שני ילדיהם, כשביוני האחרון הודיעו שהם נפרדים אחרי חרושת שמועות על בגידות רבות. 

כזכור לפני שבועיים שאקירה שחררה את Monotonia, שנכתב על אותה מערכת יחסים רעועה ומורכבת. בקליפ שלו, הזמרת נראית מטיילת בסופר-מרקט, עם מבט מתוסכל כשלפתע היא רואה דמות שאמורה להיות ככל הנראה בן זוגה לשעבר. הוא יורה עליה טיל בזוקה, היא נופלת לאחור והלב שלה יוצא מהמקום כשהוא עוד פועם.

היא נמלטת מהסופר עם ליבה הפועם בידה עם חור ענק בגופה לבסוף, היא נועלת את הלב שלה בקופסה פשוטו כמשמעו. עם מילים קשות כמו "עזבת אותי בגלל הנרקיסיזם שלך, לא נתת אפילו חצי ואני יודעת שנתתי יותר ממך", אין ספק שאם תבצע אותו - זו תהיה הופעה בלתי נשכחת מלאה בקארמה.

נזכיר שאם הבגידה וההליך המשפחתי הלא פשוט לא מספיקים, שאקירה גם עומדת בפני עונש של עד שמונה שנות מאסר אחרי שהרשויות האשימו אותה בהונאת מס. כזכור, היא הואשמה לפני כארבע שנים בכך שלא שילמה מיסים בסך של 14.5 מיליון יורו על הכנסות שהרוויחה בין השנים 2012 ל-2014. שאקירה בחרה ללכת למשפט, ולא הסכימה לעסקת טיעון שהוצעה לה על ידי הרשויות, והיא שומרת על חפותה.