הלהיט "Happy" של פארל וויליאמס כבש בחודשים האחרונים את העולם, ונחשב כרגע לאחד השירים האהובים ביותר (ובקרוב גם הנדושים ביותר) על פני הגלובוס, כשהוא מושך אחריו את ההצלחה של אלבומו החדש "Girl".

אחד הגורמים הבולטים בהצלחה היה קליפ בן 24 שעות שצולם ל"Happy" (שנקרא "24hours of Happy") וגרף עשרות מיליוני צפיות ביו טיוב (בנוסף לקליפ הרשמי של "Happy", שמתקרב ל-200 מיליון צפיות), כשהוא מראה את פארל ושלל אנשים אחרים מסתובבים רוקדים ברחובות מרוב שמחה.

כעת טוענת אן מרסן, רקדנית בת 24 מברוקלין שהקליפ שמשגע את העולם דומה באופן מחשיד (ואולי אף מועתק) מוידיאו ייחודי בשם "Girl Walk // All Day", שיצרה לפני שלוש שנים בחברת "וויילד קומביניישן", בו היא מתועדת רוקדת ברחובות ניו יורק במשך כ-70 דקות.

"קרה משהו מאוד גדול עם הריקוד והקליפ, קיבלנו הכרה ליכולות שלנו, וההצעות זורמו אלינו כל הזמן", אמרה הרקדנית בראיון למגזין "ספין", "למרות זאת, לא קיבלנו את הקרדיט שמגיע לנו, זו התחושה שלנו".

התגובה הצפויה מטעם יחסי הציבור של פארל וויליאמס היתה שאף אחד מהצוות שעובד איתו, כולל הוא עצמו, לא צפה ביצירה של אן מרסן.

פארל וויליאמס, אוסקר 2014 (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
לא שמעתי, לא ראיתי, לא ידעתי. פארל וויליאמס | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

מצטרף למועדון ההעתקות

כמובן שזו לא הפעם הראשונה בשנים האחרונות בה כוכב גדול מעתיק תנועות ריקוד או אימג'ים ויזואליים מיצירה של מישהו אחר. כזכור, ביונסה העתיקה "נאמבר" בטקס הבילבורד, והודתה בהעתקה בקליפ "Countdown". מעריצי בריטני ספירס טענו שנואלס העתיקה גם תנועות מקליפ לקליפ, בריטני עצמה העתיקה בקליפ "וורק ביץ'", וריהאנה כזכור העתיקה מדיוויד לה שאפל. ואם נחזור לביונסה - מעריצי ריהאנה טענו ש-"Drunk On Love" ו-"Drunk In Love" הם שני טייטלים לשירים שקצת מזכירים אחד את השני. קצת.

פרודיה מגניבה על "Happy"

ואי אפשר שלא לחייך למראה קליפ הפרודיה החביב שיצרו לקליפ הרשמי של "Happy", שיורד על פארל בכל כך הרבה דרכים - הגודל, המשקל, הקול, כמובן הכובע המגוחך, והניג'וס של השיר. כולל שחקנים המגלמים את דמויותיהם של הצמד דאפט פאנק ורובין ת'יק, וכולם יחד מסניפים. גןרמים בעלי אינטרס מאיימים כאן לעצור ואף להרוג את פארל. מה קורה לו בסוף הקליפ? צפו וגלו.