לא פחות מ-11 נשים שונות העידו בשבועיים האחרונים נגד זמר הרוק מרילין מנסון וטענו שהוא התעלל בהן מינית ופסיכולוגית, וכעת, בזמן שהעדויות נגד מנסון (בריאן יו וורנר) ממשיכות להיערם, מקורב לזמר סיפר לאתר הסאן הבריטי כי הזמר נמצא בימים אלה "במצב של פרנויה, לא יצא מהבית כבר שבועיים ושכר מאבטחים שמפטרלים 24/7 מסביב לביתו".

"מנסון דואג לבטיחות שלו ולא לוקח סיכונים. הוא מודאג ממה שיכול לקרות לו, אז הוא שכר אבטחה מסביב לשעון. הוא נמצא במצב של פרנויה ובטוח שהוא זקוק להגנה", הוסיף אותו מקורב וטען שאחד המקרים שהגבירו את החשש אצל מנסון ומקורביו היה ברגע בו קבוצת אנשים שהסתובבו מחוץ לביתו צילמו אותו בטענה שהם עובדים על סרט דוקומנטרי.

הדיווח בסאן מגיע לאחר שכוחות משטרה הגיעו לפני כשבוע לאחוזתו של הזמר בעקבות דיווח על "מקרה מטריד", אך לבסוף עזבו את המקום מבלי שדיברו עם מנסון עצמו. "לא הייתה מוזיקה, אבל היו צעקות ואנשים היו במרחק של כמה מטרים מהשוטרים. זה נראה מטריד מאוד", סיפר אחד משכניו של מנסון.

לפי אותו מקורב, בימים האחרונים מנסון מקפיד להיפגש רק עם המעגל הקרוב שלו שכולל את העוזר האישי שמלווה אותו ואשתו הטרייה לינדזי אוזיק. "למנסון יש עדיין חברים קרובים וצוות שעובד איתו שנים ונכון לעכשיו ממש דואג לו, אבל הרוב נטשו אותו. בנוסף הוא נפגש גם עם עורך דינו אבל זה קרה רק פעם אחת מאז התפוצצות הפרשה".

"הוא לא בטוח מה עתיד לבוא, והוא שומר על פרופיל נמוך נכון לעכשיו", ציין המקורב. "הוא תמיד היה ישן ביום וחוגג במסיבות או מצייר בלילה עד השעות הקטנות - אז גם ככה אין סיכוי שמישהו יראה אותו בציבור בתקופה הקרובה".

כזכור, בתחילת פברואר האחרון, הייתה זו השחקנית אוון רייצ'ל ווד שפרסמה כי עברה התעללות מינית ופסיכולוגית קשה על ידי מי שהיה בן זוגה בעבר: "השם של התוקף שלי הוא בריאן וורנר - מי שידוע בעולם גם כמרלין מנסון", כתבה ווד, שהייתה מאורסת לכוכב הרוק הוותיק עד לפרידתם ב-2010.

מרלין מנסון ואוון רייצ'ל ווד (צילום: GettyImages-E. Charbonneau / Staff)
מרלין מנסון ואוון רייצ'ל ווד | צילום: GettyImages-E. Charbonneau / Staff

"הוא החל לטפח אותי כשהייתי נערה, ובצורה מחרידה התעלל בי במשך שנים. הייתי תחת שטיפת מוח ומנוצלת עד כדי כניעה. סיימתי לחיות בפחד מנקמה לשון הרע או סחיטה, ואני פה בשביל לחשוף את הגבר המסוכן הזה ולהצביע על התעשיות הרבות שאפשרו לו לעשות זאת לפני שהוא יהרוס חיים רבים נוספים. אני עומדת לצד כל הקורבנות שלו, ונלחמת כדי שקולותיהן לא יושתקו", כתבה ווד, שכאמור היוותה השראה לעוד 11 נשים שונות לספר את סיפורן.

זמן קצר לאחר מכן, החלו לצוץ הדיווחים על כך שמנסון נזרק מחברת התקליטים שלו בעקבות אותן האשמות, מה שהוביל אותו להגיב לפרשה דרך חשבונות הסושיאל שלו: "החיים שלי היו תמיד מגנט לשערוריות, אבל הטענות האחרונות לגבי הן עיוות איום".