לפני כשנה טיילור סוויפט נכנסה למאבק הגדול ביותר בקריירה שלה בעקבות הרכישה של חברת התקליטים הקודמת שלה, ביג מאשין רקורדס, על ידי איש העסקים סקוטר בראון.

בראון, שבין היתר מנהל את אריאנה גרנדה, ג'סטין ביבר ודמי לובאטו, רכש את החברה תמורת 330 מיליון דולר, צעד שהפך אותו לבעלי הזכויות על ששת אלבומיה הראשונים של טיילור.

בניסיון לשווק מחדש את חומריה הקודמים, סקוטר ואנשיו הוציאו במהלך סוף השבוע האחרון אלבום חי שטיילור הקליטה במהלך הופעה שהעלתה בתחנת רדיו בשנת 2008. על אותו מהלך מפתיע הזמרת גילתה דרך מעריציה באמצעות הרשתות החברתיות.

בתגובה, טיילור העלתה לרשת פוסט חריף, בו היא תקפה פעם נוספת את סקוטר. בין היתר היא כתבה: "אני רוצה להודות למעריצים שלי שסיפרו לי על כך שחברת ההקלטות הקודמת שלי משחררת הערב 'אלבום' שהקלטתי. ההקלטות בוצעו במהלך הופעה שלי בתחנת רדיו, כשהייתי בת 18".

"אני לא אישרתי את הפרויקט הזה", המשיכה סוויפט. "נראה שסקוטר בראון ואנשיו צפו בגרפים והבינו שלקנות את המוזיקה שלי ב-330 מיליון דולר לא היה הצעד הכי חכם ושהם זקוקים לכסף. לדעתי, זה עוד מקרה של תאוות בצע חסרת בושה בתקופת הקורונה. כל כך חסר טעם ושקוף".