באוגוסט האחרון פורסם כי חברת אפל צפויה לצלם ספיישל מסקרן לכבוד חג הכריסמס בכיכובה של מריה קארי. הזמרת, שהוציאה במהלך הקריירה שלה שני אלבומי חג מצליחים, זכתה בתואר "מלכת הכריסמס" בזכות הלהיט הבלתי נגמר "All I Want For Christmas Is You", ולפי הדיווחים, אותו ספיישל יכלול הופעות של כמה אמנים נוספים.

בסוף השבוע העלתה מריה תמונה מסט הצילומים של האירוע הטלוויזיוני, ובאותו צילום ניתן לראות שלושה כיסאות שעליהם חתומים ראשי התיבות "AG", "MC" ו-"JH". בעוד שהכיסא שממוקם באמצע נועד עבור מריה קארי - טרם נמסרו פרטים לגבי השניים האחרים.

האותיות שהופיעו על הכיסאות שבתמונה גרמו לרבים ממעריציה של הכוכבת להאמין שלצידה ישתתפו בספיישל הזמרות אריאנה גרנדה וג'ניפר הדסון - שבעבר עבדו גם הן על שירי ואלבומי כריסמס.

אם אריאנה אכן תופיע בספיישל של מריה, יהיה זה שיתוף הפעולה הראשון בין השתיים אחרי שמאז הפריצה שלה בתעשיית המוזיקה, אריאנה סבלה מהשוואות בלתי פוסקות למריה בשל הסגנון המוזיקלי שליווה אותה בתחילת דרכה והיה דומה לזה של הדיווה הגדולה.

אותן השוואות בלתי פוסקות הציקו גם למריה, שבחרה לטנף על הזמרת הצעירה במספר הזדמנויות, אך נראה שהיחסים בין הכוכבות השתפרו משמעותית בשנתיים האחרונות, בעיקר בזכות כמה מחוות שנעשו מהצד של גרנדה.  הספיישל המרגש צפוי לעלות לשרתי אפל TV פלוס בדצמבר הקרוב.