אדל זוכה בגולובוס הזהב (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
גולדן טאץ'. אדל מנשקת את פסלון "גלובוס הזהב" | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

נדמה שכמו בשיר של מרווין גיי ודיאנה רוס, עבור הזמרת אדל "אין פסגה שהיא גבוהה מדי". אחרי שניפצה את מרבית שיאי מכירות האלבומים עם אלבומה "21" רווי הלהיטים והפכה לקול הגדול בפופ המסחרי של דורנו, זכתה אדל הלילה בפרס גדול וחשוב נוסף - "גלובוס הזהב". הזכייה היא כמובן עם השיר "Skyfall", שיר-הנושא של הסרט האחרון בסדרת סרטי ג'יימס בונד, אותו כתבה והלחינה, שהפך ללהיט ענק (הן השיר והן הסרט) וזכה הלילה בקטגוריית "השיר המקורי הטוב ביותר" שניתן לו מטעם איגוד העיתונאים הזרים בהוליווד.

אדל, שהחזירה את הכבוד האבוד של שירי-הנושא של סרטי ג'יימס בונד, היתה מועמדת לפרס בפעם הראשונה בקריירה שלה וגברה על מתחרים גדולים כמו טיילור סוויפט עם השיר "Safe and Sound" של "משחקי הרעב", "Stop Running Anymore" של ג'ון בון ג'ובי, קית' אורבן ושיר הנושא מהחידוש ל"עלובי החיים". כאשר התבשרה על הזכייה העניקה מחווה של "היי פייב" (כלומר החליקה כיפים) עם דניאל קרייג, הכוכב של הסרט "סקייפול".

"או מיי גוד! או מיי גוד!", אמרה אדל פעמיים כשקיבלה את הפרס לידיה, בהופעה פומבית ראשונה מאז שילדה את בנה הבכור. "בכנות, יצאתי לבלות ערב בחוץ עם החברה שלי אידה, שתינו אמהות טריות. שתי באופן מילולי יצאנו לבלות בחוץ הלילה. לא ציפיתי לזה. תודה רבה מאוד".

"היה ממש מוזר להיות כאן", הוסיפה הכוכבת הבריטית, "תודה רבה שנתתם לי להיות חלק מהעולם שלכם לערב אחד. זה מדהים. אנחנו משתינות מצחוק כל הלילה", אמרה וגרפה רעמי צחוק. "אני רוצה להודות לכתבים הזרים בהוליווד. מעולם לא חשבתי שאומר את המשפט הזה. תודה לסרטי סוני, אמ ג'י אמ, סם מנדז (הבמאי), פול אפוורת' (מפיק השיר), לדניאל קרייג שהוא כזה 'בונד' נפלא. וזה לחבר שלי סיימון, ששכנע אותי לעשות את זה, ולבן המתוק שלי. תודה רבה".

היעד הבא של אדל ו"סקייפול" הופך להיות פרס האוסקר היוקרתי עוד יותר שיחולק ב-24 בפברואר. המועמדות של אדל לפרס הוכרזה כבר בשבוע שעבר ושם היא מועמדת מול השירים מהסרטים "לינקולן", "אנה קרנינה", "חיי פיי" וארגו". הימור שלנו: היא תזכה גם שם, ואולי אפילו תבצע את השיר בחי על הבמה.