מאז ההתמוטטות שלה ממנת יתר של סמים בקיץ שעבר, דמי לובאטו נמנעה מלהגיע לטקסי הפרסים הגדולים של עולם המוזיקה. רבים ממעריציה האמינו שהסיבה לכך היא שהזמרת מנסה להתרחק מהמצלמות עד לפתיחת הקאמבק המצופה שלה, אבל לפי הפוסט שהעלתה אמש, נראה שההסבר לכך, לפחות במקרה של ה-VMA, שונה לגמרי.

בשני פוסטים ששיתפה בסטורי, דמי סיפרה שהיא מחרימה את טקס הפרסים הנצפה של MTV. היא כתבה: "יש סיבה לכך שנעדרתי מה-VMA. זה וגם כי אני פשוט שונאת טקסי פרסים". למרות שלא אמרה זאת במפורש, רבים בעולם המוזיקה מאמינים שהסיבה להברזה של לובאטו היא הופעתה של טיילור סוויפט, שנחשבת למנצחת הגדולה של אותו ערב.

כזכור, טיילור יצאה במתקפה אגרסיבית בחודשיים האחרונים נגד המנהל המוזיקלי של דמי, סקוטר בראון, אחרי שהוא רכש את חברת התקליטים הקודמת של סוויפט, ויחד איתה גם את כל הזכויות על שיריה. הבמה שטיילור קיבלה בטקס ה-VMA העניקה לה חיזוק משמעותי בקידום האלבום החדש שלה ובמאבק בסקוטר.

בעבר דמי הביעה את תמיכתה בסקוטר בנושא. בפוסט שכתבה, וגרר ביקורות חריפות מצד מעריציה של טיילור, נכתב בין היתר: "אני נתקלתי באנשים רעים בתעשייה הזאת וסקוטר אינו אחד מהם. אני אסירת תודה על כך שהוא נכנס לחיי. בבקשה (טיילור), תפסיקי לגרור אנשים וללכלך עליהם. יש מספיק שנאה בעולם".